Liga Europa

Solskjaer priznal, da je odličen polčas Manchester United poslal v finale

Uredništvo 7. maj 2021 4 Komentiraj
Manchester United je izločil Romo in bo igral v finalu lige Evropa. (foto: /)
Klub iz Manchestra bo ob koncu meseca udeleženec velikega finala drugega najmočnejšega evropskega tekmovanja. Varovanci norveškega stratega so glavnino posla opravili na prvi tekmi, na drugi pa zabeležili znosen poraz.
Povratno tekmo polfinala lige Evropa je Roma na domačem stadionu Olimpico dobila s 3:2, kljub temu pa bo v velikem finalu igral Manchester United. Odločilno prednost si je priigral na prvi tekmi, ko je slavil s 6:2.

Povratno srečanje ni bilo naivno, Rimljani so ob polčasu vodili z 2:1 in imeli ogromno zrelih priložnosti, ki pa jih je praviloma zatiral razpoloženi vratar Angležev David De Gea. Ob tem je goste reševal tudi okvir gola.

"Odlično se počutimo ob uvrstitvi v finale. Izkazalo se je, da nas je en odličen polčas z Old Trafforda popeljal naprej. Razočaran sem, ker smo tokrat izgubili, saj nismo dobro igrali. Bila je čudna tekma, ki bi se lahko zaključila tudi z 8:6 za domače. Na srečo imamo enega najboljših vratarjev na svetu,«
je po tekmi dejal manager Uniteda Ole Gunnar Solskjaer.

Rdeči vragi se bodo 26. maja v velikem finalu tekmovanja pomerili s španskim Villarrealom, ki je izločil londonski Arsenal.

4
DIDI1
7.5.2021, 08:16
ah ole,to kar je sinoči pokazala obramba je bila živa katastrofa. ne 8:6,dobesedno bi lahko popušili,zahvala de gea-ji in fortuni.ni mi jasno zakaj vztraja z pogbajem v defenzivni vlogi kjer nimamo nič od njega...no,finale je tu,kjer pa bo potrebno več pokazati....in še ene dve pike rabimo za top4
1
0
wazza#10
7.5.2021, 08:48
- Odgovor na komentar osebe DIDI1 Poglej komentar
Ti si pa tud pojava :D v vseh težavah vidiš samo pogbaja haha, kot da drugi ne obstajajo. pač zmagali so prvo tekmo 6:2, vedo da imajo 4 tekme v enem tednu, 100% so bila navodila, naj se čimbolj šparajo, in točno tako je tudi izgledalo. Padli pa so predvsem v 2. polčasu, ko sta vstopila Teles in Williams, ki sta dobesedno plavala cel polčas. Tudi po odhodu pogbaja in z vstopom Matića je bilo isto. Baily je bil tudi katastrofa včeraj, pač ti trije so igrali celo tekmo ali polčas prvič po dolgem času, vidi se da so brez ritma. Finale je tu, to je važno. TOP 4 pa bo tudi v žepu z zmago proti aston villi.
0
0
Pogboom
7.5.2021, 10:56
Haha, kdo je pa to tekmo resni vzel no? Shaw je igral , kot da se mu neda hodit, vsi so bli z glavo na nasledni tekmi... kdo jim pa lahk zameri? sj so vse koncal ze na prvi tekmi... roma je imela tiste svoje trenutke, ko se unitedovim igralcem ni dal laufat za njim.. se otrok je videl da noben ni te tekme resno vzel, mogoc sam cavani in bruno..
0
0
DIDI1
7.5.2021, 15:33
- Odgovor na komentar osebe wazza#10 Poglej komentar
prjatu,res si pojava ali samo zastopiš kar hočeš pa ni nikjer napisano...:)kritika je šla na oleja in sploh ne na pogbaja,tako je tudi napisano samo razumeti je treba...upam,da toliko razumeš nogomet in vidiš kje je pogba najkoristnejši v nasprotnem si poglej ene dve tekmi nazaj kako je deloval na "svoji poziciji".tako približno je bil postavljen v juvetu...ampak ole ima drugačen pogled in to je bila poanta napisanega.in ja za gostoto tekem so si pa sami krivi!?
0
0

4

Izjava turnirja: Končno imamo spet 82 milijonov selektorjev in ne 82 milijonov virologov

FCB
21.6.2021, 21:31
cfc.fan To pa nebos govoru cornelius se zelo spozna na nogomet predvsem je strokovjak za Leeds United in anglesko drug ligo :)

13

URADNO: Memphis Depay je postal član Barcelone!

Messiniesta
21.6.2021, 21:14
Že dolgo nisem bral niti komentiral, v tej vročini pa se tud kdaj zgodi da pogledam kaj se dogaja. Kokrkol, tudi on bi lahko rekel, da nima smisla prepričevat prepričanega, pa se mi zdi, da si ti bolj kot on. Tudi jaz pravim da je to dober nakup za ta vložek in lahko samo zelo pozitivno preseneti, sploh tebe.

11

Calhanoglu je Milanu zaril nož v hrbet: Da, dogovoril sem se z Interjem

pepe
21.6.2021, 21:04
Kakšen nož v hrbet, on ima že od januarja pravico se pogovarjat z ostalimi klubi. In danes je to normalno. Milan že kar nekaj časa ve da sta on in Donnaruma izgubljena. Kot da Milan ne vozi prostih igralcev. Ne si izmišljevat bombastičnih naslovov