Premier League

Nov debakel Manchester Uniteda, na Old Traffordu ga je pošteno premlatil celo Bournemouth

Uredništvo 9. december 2023 24 Komentiraj
Manchester United je znova razočaral. (foto: Getty Images)
Rdeči vragi so spet razočarali, tokrat so pred domačim občinstvom prepričljivo klonili proti skromni zasedbi z dna lestvice Premier League. Bournemouth pa je zdaj v impresivni seriji.

Padli angleški velikan Manchester United ne kaže znakov, da se bo kaj kmalu pobral na noge. Danes si je kar na svojem Old Traffordu privoščil novo polomijo, proti Bournemouthu je izgubil s kar 3:0. Gostje so povedli že v peti minuti, med strelce pa se je vpisal nekdanji mladinec Chelseaja Dominic Solanke. V drugem polčasu se zadeve niso izboljšale za Manchester United, bilo je ravno nasprotno.

Nočna mora se je za trenerja Erika Ten Haga in njegovo moštvo nadaljevala v 68. minuti, ko je Billing zabil za 2:0, vsega pet minut kasneje pa je na 3:0 povišal Senesi. United je tako vpisal že sedmi poraz v tekoči sezoni Premier League in za prvim mestom na tej točki zaostaja že za deset točk. Na drugi strani pa je Bournemouth z veliko zmago skočil na 13. mesto in je v seriji petih tekem brez poraza.

Standings provided by Sofascore

24
DIDI1
9.12.2023, 21:15
- Odgovor na komentar osebe Baksuz Poglej komentar
Če ti bo kaj pomagalo si bom sposodil odgovor legendarnega SAFa na podobno vprašanje.Prideš v slačilnico pred tekmo,kjer sedi osemnajst miljonarjev in jih moraš prepričati,da bojo igrali za tebe.So samo dve,ali znaš ali ne znaš....Po moje imajo ETH in njegovo vizijo nogometa počasi vsi poln kufer,da 80% njegovih nakupov ne omenjam.Niti eden ni dodana kvaliteta za EPL.
2
4
nemeth
9.12.2023, 22:14 (popravljeno 9.12.2023, 22:16)
Kar sem rekel po prejšnji tekmi Uniteda proti Chelseaju. Zaradi bledega Chelseaja je United izgledal neverjetno. Ni bil United tako dober kot je bil Chelsea slab. In hop naslednja tekma Uniteda pa bum in poraz 0-3.
3
4
Hala madrid
10.12.2023, 03:04
- Odgovor na komentar osebe nemeth Poglej komentar
Niste vi imeli za burek.Kot navijač umetnega kluba bi moral vedet, da že 3 leta niste zmagal uniteda.Nepomembni ste že leta, praktično vsak drugi klub v ligi vas nabije.
5
3
reddevils
10.12.2023, 11:18
- Odgovor na komentar osebe Valencian Poglej komentar
Skoda, da ocitno se nekaj casa ne bo priloznosti za obracun, ker Valencia pa Evropa sta dva razlicna pojma.
6
2
DIDI1
10.12.2023, 14:11
- Odgovor na komentar osebe reddevils Poglej komentar
Prjatu,pazi na bumerang,ker pod Erikom smo na dobri poti....
3
3
Hala madrid
10.12.2023, 14:51
- Odgovor na komentar osebe DIDI1 Poglej komentar
Spokaj nazaj v špansko ligo svojo barcelono komentirat.
10.12.2023, 22:53
Sekiram se za tvoj komentar. Dol mi maha.
2
0

1

Izredna novica z NZS: Radenko Mijatović in Matjaž Kek sta se dogovorila za podaljšanje pogodbe, cilj je SP 2026!

loty1825
21.2.2024, 20:48
Kaj pa vem. Mislil sem da je počasi prišel čas, da dobi Cesar samostojno priložnost. Očitno še ni.

16

Viole pred jutrišnjo tekmo sporočajo: Brez dokazov se obračate proti nam, gremo na stadion, da finančno pomagamo klubu

siko
21.2.2024, 20:05
piksi, točno tako! Že ko bereš prostaško sporočilo ki so ga spisale Viole, vidiš, iz katerega ranga prihajajo, njihov IQ pa je na nivoju kur!!!!

3

Trajalo je eno samo tekmo: Velika okrepitev Olimpije s strganimi vezmi, Antonio Marin več mesecev ne bo igral nogometa

loty1825
21.2.2024, 19:12
Tole je pa res smola za Olimpijo. Bil je prava menjava za Pedra, v bistvu še boljši od njega. Je pa Olimpija na srečo zdaj še dlje od naslova :)

1

Letos Mura praznuje 100 let obstoja, potegujete se lahko za posebne spominske retro drese

spurs
21.2.2024, 18:59
Mura 2005 praznuje 100 let. Čestitke

"Z nogometno zvezo imam pogodbo, ki me veže do Eura, toda začeli smo že pogovore in pričakujem, da se bo razrešilo v naslednjih nekaj dneh. Ne vidim rad, da me vlačijo po govoricah, tega je bilo zadnja leta preveč. Razmišljam o pripravi na Euro. Dobili smo tudi skupino v ligi narodov, želim pa nadaljevati to pot s sijajno skupino igralcev in strokovnim štabom, ki je opravil velik posel. ...več
Matjaž Kek
"Presenetil me je prestop v Bordeaux, to je sicer velik prestop, dobra pogodba. Ampak druga francoska liga. Ne morem si misliti, da bi naš igralec s Hrvaškem po takšni sezoni šel v takšen prestop. Bolje bi mu bilo, da bi igral v klubu, ki igra napadalni nogomet in je dominanten, ker bi zabil več golov. Zato sem mislil, da je Dinamo zanj boljša opcija. ...več
Marko Tolić o Žanu Vipotniku
Franz Beckenbauer je največja osebnost, kar jih je imel Bayern. Kot igralec, trener, predsednik, človek ... Ni mu para! Nihče ne bo nikoli dosegel njegove veličine. Bil je moj prijatelj, bil je darilo vsem nam. Dragi Franz, počivaj v miru. ...več