Premier League

Kriza Liverpoola se poglablja, odlični Manchester United ga je izločil iz pokala FA

Uredništvo 24. januar 2021 44 Komentiraj
Manchester United je v res dobrem momentu in to je danes znova potrdil. Na tekmi za biti ali ne biti v pokalu FA so Rdeči vragi premagali in posledično izločili Liverpool.
Liverpool ne bo videl petega kroga pokala FA. Aktualni angleški prvaki so v krizi in potrditev tega je znova prišla danes, na sicer velikem derbiju z Manchester Unitedom, ki pa je v zelo dobri formi. Omenjena kluba sta se srečala nedavno, 17. januarja, tekma pa se je končala brez zmagovalca (0:0).

Danes smo zmagovalca dobili in to je Manchester United. Zmago je Rdečim vragom s sijajno izvedenim prostim strelom zagotovil Bruno Fernandes. Liverpool je sicer povedel v 18. minuti, preko Mohameda Salaha. Mason Greenwood je bil tisti, ki je v 26. minuti poravnal izid. Na začetku drugega polčasa, v 48. minuti, je Marcus Rashford zadel za 2:1, a so se Redsi v 58. minuti preko Salaha vrnili v igro. Vse do 81. minute in že omenjenega gola Fernandesa...

Manchester United je danes Liverpool iz pokala FA izločil že desetič! Samo Liverpool je en klub izločil večkrat, in sicer Everton dvanajstkrat.

Danes so v naslednji krog pokala FA napredovali še Chelsea, Leicester City in Burnley.