
Benjamin Šeško (foto: Getty Images)
Benjamin Šeško je izpustil zadnjo tekmo Manchester Uniteda in zna se zgoditi, da bo manjkal tudi na nedeljski tekmi proti Nottingham Forestu.
Manchester United bo v nedeljo odigral zadnjo domačo tekmo v sezoni. Na Old Trafford prihaja Nottingham Forest. To bo idealna priložnost, da se od navijačev Uniteda po štirih letih poslovi brazilski vezist Casemiro. Na zadnjih tekmah navijači sicer prepevajo: "Casemiro, ostani še eno leto." Brazilec pa si ne glede na to ne bo premislil in tako bo ta konec tedna dejansko zadnjič igral domačo tekmo na kultnem stadionu v Manchestru.
Michael Carrick, trener Manchester Uniteda, je pred tekmo napovedal, da bo Casemiro zagotovo nared za igro.
"Odkar sem jaz trener, je bil Casemiro fantastičen. Dal je vse od sebe. Vso spoštovanje, da je napovedal, da končuje, bil je iskren in potrudil se je. Lepo je videti, da se poslavlja na takšen način," je dejal Carrick.
Benjamin Šeško še ni optimalno pripravljen
Kaj pa Benjamin Šeško, bo v nedeljo zaigral? Slovenski reprezentančni napadalec je izpustil zadnjo tekmo zaradi udarca, ki ga je dobil na tekmi proti Liverpoolu, ko je tudi dosegel zadetek. Tudi zdaj je njegov nastop pod vprašajem, več kot očitno pri Unitedu ne želijo tvegati.
"Z Benjaminom Šeškom ni tako jasno kot s Casemirom. Še vedno ni stoodstotno pripravljen, muči ga tisti problem," je dodal Carrick.
Po tekmi z Nottingham Forestom čaka Manchester United še zadnja tekma sezone v Premier League, to bo gostovanje pri Brightonu. Bo igral tudi Šeško? To bomo še videli ...