1.10.2019, ob 21:00 | Štadion: Etihad | Gledalcev: 49.046 | Sodnik: Serdar Gozubuyuk (NIZ)
Manchester City 2:0 Dinamo Zagreb
Raheem Sterling 66' 1 : 0
Phil Foden 95' 2 : 0
Rezultati 2. kroga

Žilavi Dinamo je Guardiolo prisilil v vpoklic najboljšega igralca

Uredništvo 1. oktober 2019 0 Komentiraj
Raheem Sterling je poskrbel za minimalno zmago Manchester Cityja. (foto: Getty Images)
Dinamo v Manchester ni odšel po "nekaj kosov". Hrvaški prvak je šokiral taktičnega maga Pepa Guardiolo in močno namučil njegov City, ki se je rešil šele po zaslugi najboljšega igralca.

10.7.2020, 18:01
Hvala za ta lep odgovor. Upam, da je tvoja mami zelo ponosna na sebe kako lepo je vzgojila svojega otroka :) ko jo boš videl ji reci "Ful si me lepo vzgojila prasica grda"

5

Uvertura, kakršne Premier League še ni videla: Bruno Fernandes zaslužen že za 13 golov

Gonzales
10.7.2020, 18:10
Od Pogbaja razen par golov iz daljave pri Juvetus še nisem videl ničesar, za njegovo ceno ter marketing je igralec pod svojimi štandardi. Največji razlog da je tak znan je ker je črnec z lepo frizuro, ki se rad smeji.

2

Gonzales
10.7.2020, 18:12
Eden izmed meni najljubših igralcev Reala vseh časov, škoda da ga je Florentino Prdec zamenjal za ono spolirano lutko od pedra

Jaz sem predsednik, igralec in trener. Edina negativna stvar v tem je, da imam igralsko plačo. Če bi bil v klubu že s prvim dnem sezone, potem bi osvojili Scudetto. ...več
Zlatan Ibrahimović
Zame sta dva največja favorita Manchester City in Bayern. ...več
Jurgen Klopp
Ponavljam, da se je v zvezi s sistemom VAR v Španiji vse spremenilo, odkar je Florentino Perez januarja osebno poklical Luisa Rubialesa in se mu pritožil glede sojenja. To je storil 20 minut po Realovi tekmi. To je škandalozno, nedopustno in neprimerno. To je neposreden pritisk na sodnike in sojenje. ...več
Javier Tebas

Bi bil Darko Milanič prava rešitev kot naslednik Matjaža Keka na klopi Slovenije?