SLO | SRB | ENG

Liga Europa

Polčas: Salah je zanetil iskrico, Liverpool in Klopp vendarle še lahko upata na polfinale

Uredništvo 18. april 2024 0 Komentiraj
Mohamed Salah (foto: Getty Images)
Liverpool je dobil prvi polčas v Bergamu, v nadaljevanju ga čaka še naporno delo. Leverkusen izgublja, Milanu grozi prava katastrofa.

Liverpool je nocoj pred izredno težko nalogo. V gosteh pri Atalanti napada preobrat v četrtfinalu lige europa , Italijani so na Anfieldu zmagali s 3:0. Angleži so že zgodaj prišli do zadetka za 1:0 (3:1), ko je bila dosojena enajstmetrovka v 5. minuti. Žoga je predložku Alexander-Arnolda v roko zadela Ruggerija, z bele pike pa je Mo Salah zadel za vodstvo gostov.

Na drugi strani je v 41. minuti zadel zaželeni vezist Teun Koopmeiners, toda bil je v ofsajdu in gol ni obveljal. V nadaljevanju bo še napeto.