Serie A

Inzaghi se je spomnil slabe izkušnje, zato je zadovoljen z remijem

Uredništvo 6. februar 2020 1 Komentiraj
Simone Inzaghi navdušuje na klopi Lazia. (foto: /)
Ena od najbolj vročih ekip v Evropi je na zaostali tekmo iztržila le remi brez zadetkov, kar pa ni v slabo voljo spravilo stratega italijanskega velikana.
Rimski Lazio v zaostali tekmi Serie A ni ugnal Hellasa iz Verone, a je vseeno podaljšal svojo serijo neporaženosti. Laziali poraza ne poznajo že 17 zaporednih tekem, kar je izenačenje rekorda iz leta 1999, ko je klub vodil legendarni Sven Goran Eriksson.

Remi 0:0 je Lazio zadržal na tretjem mestu, točko za Interjem in štiri za vodilnim Juventusom. Verona je splezala na deveto mesto in je v skupini šestih ekip, ki jih loči le ena sama točka. V tej sta med drugim tudi Milan in Cagliari.

"Ko sem se odločal za zadnjo menjavo, sem se spomnil slabe izkušnje izpred treh let iz Genove. Takrat smo bili prav tako boljši tekmec, zadeli smo dve vratnici, na vsak način želeli zmago, a na koncu izgubili. Tokrat nisem želel tvegati, zato sem izbral Parola in ne napadalca Adekanyeja," je po dvoboju dejal trener Rimljanov Simone Inzaghi.

Biancocelesti v tej sezoni navdušujejo z igrami in rezultati, nova pomembna tekma pa jih v soboto čaka v Parmi. Tam Inzaghi ne bo smel računati na kaznovana Stefana Raduja in Sergeja Milinkovića-Savića.