5.10.2018, ob 17:30 | Štadion: Stadion Matije Gubca | Gledalcev: 400 | Sodnik: Nejc Kajtazović
Krško 0:0 Rudar
Rezultati 12. kroga

V Krškem 0:0 v golih in 2:2 v vratnicah

Uredništvo 5. oktober 2018 0 Komentiraj
(foto: Nogomania)
Prvi obračun 12. kroga državnega prvenstva med Krškim in Rudarjem ni prinesel zadetkov, precej zaslug pa ima za takšen razplet tudi okvir gola, ki je skupaj kar štirikrat žogi preprečil pot v mrežo.

Na uvodni tekmi 12. kroga sta se pomerili zadnje uvrščeni ekipi na lestvici, ki krvavo potrebujeta zmage in točke, saj si najbrž pred začetkom sezone nista predstavljali, da se bosta znašli v takšnem položaju.

Srečanje se je končalo brez zadetkov, a kljub temu na stadionu Matije Gubca ni bilo dolgočasno, saj se je kar štirikrat zatresel okvir vrat. V.10. minuti ga je prvi zadel nogometaš Rudarja David Arap, ki je s 14 metrov z glavo zadel prečko, nato pa je pet minut kasneje vratnico z osmih metrov zadel napadalec Krškega Ante Vukušić, kot zadnjemu pa je ja ta "dosežek" v prvem polčasu uspel še napadalcu Rudarja Milanu Tučiću, ki je vratnico zadel z roba kazenskega prostora.

V 61. minuti se je okvir gol zatresel še četrtič in sicer po strelu junaka Krškega v Ljubljani Milana Ristovskega, ki je z 18 metrov zadel vratnico. Osem minut kasneje je imelo Krško preko Nenada Srečkovića še eno priložnost za zadetek, do izteka srečanja pa sta se z obrambami izkazala tudi oba vratarja, Marko Zalokar na domači in Marko Pridigar na gostujoči strani.