22.10.2019, ob 21:00 | Štadion: Allianz | Gledalcev: 38.547 | Sodnik: Anastasios Sidiropoulos (GRČ)

Uredništvo 22. oktober 2019 2 Komentiraj
Paulo Dybala je bil junak zmage Juventusa proti Lokomotivi. (foto: Getty Images)
Juventus se je doma dolgo spogledoval s šokantnim porazom proti moskovski Lokomotivi, zadrego pa je v pičlih dveh minutah rešilo eno izmed neštetih Juventusovih orožij za najtežje trenutke.

3
peacemaker1
23.10.2019, 09:24
...celo tekmo je bil enosmerni promet..Lokomotiva je imela dva resna strela v devetdesetih minutah..skratka..vse razen Juventusove zmage bi bila včeraj "športna kraja"..;)
1
1
Matech
23.10.2019, 10:28
Juve je igral zelo dobro, a žoga pač ni šla not. Se dogaja.

6

Dobrodošlica za Sarrija: Prasec, spustil si ....

peacemaker1
26.1.2020, 23:30
...predvidevam, da sta ti to zafrustrirano zaupali, čakajoć, da prideta na vrsto, sestra in mama..med enim njihovih mnogih obiskov torinskih slačilnic...

6

Emre Can izven kadra, njegov prestop je le še vprašanje dni

peacemaker1
26.1.2020, 23:39
...no..z njim v ekipi so dosegli tudi nekaj pozitivnih rezultatov (lovorik) ter posledično tudi zaslužili kar nekaj €..na koncu si bodo s prodajo vsaj povrnili investicijo..po vsej verjetnosti pa še nekaj zaslužili..če šteješ k temu, da je vse to z igralcem, ki se nikoli ni prav dobro implementiral v Juventusov mozaik..se mi sploh ne zdi slab deal...

31

La Liga: Nepričakovani strelec Real popeljal na čelo lestvice

Doka_Luncic
26.1.2020, 23:46
Skoraj zaspal med tekmo, Real igra glih za glih, saj ko pride Liverpool jim kakih 5:0 ne uide, to je nič od igre.

Pogajali smo se z več klubi, Andraž pa je želel v Sporting, kjer ima zagotovljen položaj prvega napadalca. ...več
Ivan Kmotrik o Andražu Šporarju
Cavani bi bil sijajna okrepitev za Barcelono zdaj, ko je Luis Suarez odsoten. Je vrhunski napadalec, vedno je dosegal gole. Zdi se, da je blizu odhodu iz PSG, to je dobra priložnost. ...več