22.10.2019, ob 21:00 | Štadion: Allianz | Gledalcev: 38.547 | Sodnik: Anastasios Sidiropoulos (GRČ)

Uredništvo 22. oktober 2019 2 Komentiraj
Paulo Dybala je bil junak zmage Juventusa proti Lokomotivi. (foto: Getty Images)
Juventus se je doma dolgo spogledoval s šokantnim porazom proti moskovski Lokomotivi, zadrego pa je v pičlih dveh minutah rešilo eno izmed neštetih Juventusovih orožij za najtežje trenutke.

Povezano

loading...

3
peacemaker1
23.10.2019, 09:24
...celo tekmo je bil enosmerni promet..Lokomotiva je imela dva resna strela v devetdesetih minutah..skratka..vse razen Juventusove zmage bi bila včeraj "športna kraja"..;)
1
1
Matech
23.10.2019, 10:28
Juve je igral zelo dobro, a žoga pač ni šla not. Se dogaja.
1
0

6

Ni zgolj govorica, Lautaro Martinez je zares tarča Barcelone

ZobniKamen
17.11.2019, 21:43
vsi zgoraj našteti, plus barcini so osvojili več kot cela Angleška premier liga skupaj. Takda v čem je tvoj point

topguze
kok vam je krivo haha :D messija se sploh ne omenja.. who the fuck is palček? CR7 pa povsod omenjan na nogomanii še najbolj s strani barca navijačev... messija pa ko da ga ni čisto v senci je trenutno

7

Albanija je zgradila stadion, o kakršnem lahko pri nas samo sanjamo

ZobniKamen
17.11.2019, 21:51
JEbeš velik štadion, vzdušje je važno. V majhnem Ljudskem Vrtu v Mariboru je bilo 100x boljše vzdušje ob tekmah naše reprezentance kot sedaj na stožicah, da se o starem londonskem Highburyju ne pogovarjamo.

Vseeno pa trdim, da je še vedno najbolj kompleten vratar na svetu Samir Handanović. ...več