6.11.2018, ob 21:00 | Štadion: Giuseppe Meazza | Gledalcev: 70.915 | Sodnik: Szymon Marciniak (POL)
Inter 1:1 Barcelona
0 : 1 83' Malcom
Mauro Icardi 87' 1 : 1
Rezultati 4. kroga

Icardi je poskrbel za remi v Milanu

Uredništvo 6. november 2018 43 Komentiraj
Barcelona je na povratni tekmi z Interjem naletela na težjo nalogo, predvsem pa na nepremagljivega Samirja Handanovića. Ko je Slovenec le klonil, pa je Inter poraza rešil Mauro Icardi.

Lionel Messi je ostal na tribuni, a tudi brez Argentinca je Barcelona nocoj načrtovala zmago, da bi potrdila preboj v izločilne boje lige prvakov. Katalonci so v Milanu hitro vzpostavili prevlado na igrišču in Italijane prisilili v branjenje. Samir Handanović je bil na preizkušnji že v drugi minuti, ob strelu Dembeleja. Sledilo je obdobje Barceloninega pritiska brez konkretnih strelov, nato pa je imel slovenski vratar znova obilo dela. Suarez in Coutinho sta bila izjemno nevarna, toda Handanović je bil vselej na mestu. Ljubljančan je bil v prvem polčasu praktično edini faktor, da je Inter ohranil svojo mrežo nedotaknjeno.

Tudi kmalu po začetku drugega polčasa je bilo jasno, da bo Barcelona napadla. V 59. minuti je lepo priložnost zapravil Rakitić, bil je sam pred Handanovićem, a slednji je dobil dvoboj s Hrvatom. V 63. minuti nova sijajna obramba Interjevega vratarja, streljal je Coutinho. Na drugi strani skorajda šok za Barcelono, Politano je bil blizu uspehu... V 67. minuti je bil v solo akciji Dembele, Handanović, ki je imel srečo, saj je žoga dvakrat nocoj zadela okvir njegovega gola, je znova rešil situacijo. Potem pa je v igro vstopil Malcom in prav Brazilec je bil tisti, ki je Katalonce v 83. minuti spravil v vodstvo. Kazalo je na poraz Interja, toda predator v domači ekiši Mauro Icardi je imel drugačne načrte. Prišel je do žoge v kazenskem prostoru, se obrnil in izid poravnal.

43
7.11.2018, 13:12
Ja sej pravim, da je pika za Inter super rezultat, za Barco sicer tudi ni slab, čeprav bi si zaslužili zmago včeraj. To, da ste v fazi ustvarjanja ekipe se pa posluša že 8 let pa še kar traja in še bo trajalo kar nekaj časa. Je bilo pa pod vsskim trenerjem ista zgodba, kot si ti tu napisal.
0
0
lej ga tega
7.11.2018, 14:16
Aloalo23 bi ti vsak komentar ovrgel, samo ko vidim, da je nekdo iz sovraštva do Barce toliko slep, ni moje, da v bedaku iščem junaka, ki bo športno čestital za dobro partijo pred razprodanim in navdušenim avditorijem. Check your facts Barca 2010 in Barca danes. Noben nogometaš v srcu ne mara igro bunkerja in da teče za nasprotnikom in to da so včeraj tvoji igrali bunker pred domačim navijači a v seriji a kažejo neverjetno formo potrdi lahko prvo ali drugo. Prvič ali je Barca toliko bolje igrala, da Inter "nije mogo meda" ali pa je Barca tolk slaba, da so se tudi igralci Interja nalezli neke nerazložljive slabosti in niso bili v stanju kaznovati Barce, kot jo je kaznovala lani Romo, katero ste konec tedna zmagali suvereno. Mislm taka forma pa potem proti Barci tak bunkeraški fiasko pred domačimi gledalci. Mislm res Barca bi mogla razprodat ekipo, da bi Icardijevi komentarji bli do neke mere resno vzeti. Kokr sm reku ne mislm ti odpirat oči, ti je že Samir začepiu usta.
0
0
partito
7.11.2018, 16:39
"Mislim, da je bila Barcelona precej boljša od nas, lahko bi storila tudi več. Prelahko je prihajala pred naš gol, posebej v prvem polčasu, ker smo jim prepuščali posest žoge. Takšne tekme nam pomagajo rasti. Nisem razočaran, želim le, da napredujemo in Barcelona je ekipa, ki lahko vsakogar nauči igrati nogomet."
0
0
partito
7.11.2018, 16:43
To je izjavil Handa in se v celoti strinjam z izjavo..Zeleni smo še oz nismo šli na nož,ker tekma ni odločala veliko..sem pa rahlo razočaran,ker nismo igrali na zmago..
0
0
aloalo23
7.11.2018, 17:25
lej ga tega iz sovraštva do barce??' od kje pa to?? Jaz samo napišem, da so se posrali ko bi morali gol dati, pa da bi z enim normalnim napadalcem (ne pa občutljivim Suarezom, ki pada kot partizan v filmu "bitka na Neretvi" zmagali 3-0. In da ja, igra kjer nadzoruješ tempo, imaš dvakrat več podaj, dobiš vse dvoboje na sredini in 30 streljaš na gol in iztržiš kvečjemu neodločni rezultat ni največ kar lahko narediš ob taki premočio. Ker ti nič ne pomeni nadzarovanje igre, podaje do nezavesti če ne znaš s štprpm v konici napada dati gol
0
0
lej ga tega
7.11.2018, 18:38
mislm sovraštva ... Preber vse kar si napisal, pa boš videl, da nisi nevtralen do Barce, večino igralcev daješ v nič vse kar si navedel je razumeti kot samoumevno, medtem, ko vsi ostali klubi, ki si jih naštel imajo kompleksno taktiko in strategijo uigrati ekipo, med tem pa je v Barci Messi neka nogometna viagra, čudežna tableta za mlahave noge preostalega tima, ki brez Messija uniči Real 5 1 Spursom 4 gole, Interju 3 v kratkem času. Tudi omenjanje sistema iz 2010 oz. tiki taka je zate nekaj samoumevnega, ko pa je to poskusil v kakovosten kolektiv uigrati Lo5egui, pa vemo kako se je končalo. Pa tudi toliko ne veš, da Barca ne igra tiki take in včeraj si videl ekstremno visok presing Barce, ki ga z Messijem ne igrajo. Verjetno ne razumeš niti Valverdejeve transformacije iz 433 v 442 ali pa tudi 4141 prot Realu v drugem polčasu kot odgovor na Lo5eguijev 352. Tudi poveličevanje Mourinha pred Zidanom ni lih na mestu, kajti Casemiro, Asensio, Vazquez, Nacho, Carvajal, Varane so vsi zacveteli pod Zizujem. Modrič je Murinjev doprinos ekipi, tko iz glave. Pelegrini pa se mi zdi, da je Ramosa premaknil s desnega beka v centralnega branilca.
7.11.2018, 18:53
ce bi sodl na podlagi ene tekme bi bil Malcom precej vec vreden od Dembeleja, ampak zaenkrat mata oba se dost za pokazat.
0
0
partito
7.11.2018, 19:47
Gledam vsako tekmo Interja.. Tele predstave proti Barci niso naš slog.. Zato sem bil rahlo razočaran,ker imam raje ,da gremo vsako tekmo na zmago..V 87min smo ujeli moment,ki bi nam lahko prinesel 3 točke,pa nismo imeli jajc postaviti 1 točko na kocko... Je pa res ,da je Barca med najboljšimi na svetu..
0
0
peacemaker1
9.11.2018, 13:57
@lej ga tega..pa ne jemlji resno aloalo23..ki je trenutno zgleda spet na pravih tabletah..drugače si ne znam razložit kako bi mu uspelo spisat več kot dva (razumljiva) stavka skupaj..od takega degeneriranega imbecila res ne moreš pričakovati objektivne analize ter kaj več kot poveličevanja Interja oz. njegovih bivših uslužbencev (..beri Mourinho boljši od Zizou-ja..) - skratka..partito je podal kar objektivno analizo..za aloalo23 pa bo boljše, da se naprej prepušča eksperimentiranju zdravil..:P
0
0

10

Inter si je (verjetno) izbral še eno nerealno tarčo

Who?
18.7.2019, 20:59
Jst bi najraj vidu, da Icardi ostane, sam vrjetno ni vec poti nazaj. Lukaku je drag ko zefran, ampak bi verjetno bil okrepitev, vseen bi mi bil pa Cavani ljubsi, pa magar ce sam za 3 sezone. Do 35 leta bi lahko “El Matador” komot igral na visokem nivoju. Diego Costa odpade zarad Contea, pa tako in tako je tezek karakter. Mogoce Higuain zarad imena, sam se mi tud zdi, da je poniknil v Chelseau.

36

URADNO: Najbolj vroč branilec na svetu ta trenutek je Juventusov

Intelekt
18.7.2019, 21:15
No dej primorski norcek, ce ni nic posebnega, je kaj druga kot pa povprecen? A to ti mislis nic posebnega=vrhunski? Ta herbalajf shjet prodaji ti svoji mami, ne pa tle nutricionista igrat in kontriras kompetencam klubski stroki. Ka se sprenevedas, pisal si da to kr Inter prakticira(posoje+odkup,obroki), da to dela 99% klubov in omenil si pool. Ko sm ti kontriru s tem, te pa ze par dni sprasujem, s katerimi igralci je to pool prakticiral? Pa se spet izogibas direktni argumentaciji z nekimi natolcevanji o nekih puncah pa druzbi Kot da mas neke komplekse, kwa se ti je baba zgala v grupicu al ka? Se enkrat, drz se niti, si pa ze veckrat dokazal da si jeben degenerik k nisi zmozen spisat par povedi argumentirano. Zdej pa spet presalti iz nutricionista na paihologa Patetik

10

Kvalifikacije za LE: Olimpija lovi preobrat v Rigi

fanta
18.7.2019, 21:16
Ok..ok... hvala bogu...sem mislil,da tekma res fuč... neveljavna... dobro da sta pol dva... dobro si se izkazal Garfield... dobro

30

Neprepričljiva Olimpija je obrnila dvoboj in se prebila v naslednji krog

fanta
18.7.2019, 21:51
Zdaj si pa zabluzil.... oprosti... Garfild ,pizda,celi Baltik že piše o tekmi fuč...komu naj zdaj verjamem???ti si diskutabilen,a oni nori Latvijci, Litovci in Estonci se veselijo uspeha svoje nogometne šole.. daj Garfild se enkrat poglej za vsak slučaj,če je Jurčevič Slovenec!!!!!da grem lažje spat...potrudi se prosim

Ko sem izvedel za Juventus, zame ni bilo več vprašanja, kam bom odšel. Takšne priložnosti ne moreš zamuditi. Navdušen sem, upam, da bomo skupaj pisali zgodovino. ...več
Aaron Ramsey ob prestopu v Juventus
Upam, da se bomo dogovorili z Davidom De Geo, kot sem povedal že nekajkrat. Potem, ko se bomo, pa je to stvar kluba in igralca, kako in kdaj sporočiti javnosti. ...več