Uredništvo    18. oktober 2015
Josip Iličić zablestel, čeprav ni mogel preprečiti poraza

Josip Iličić v drugem polčasu s soigralci ni uspel preprečiti šele drugega poraza Fiorentine v letošnji sezoni, a se je kljub temu izkazal z mojstrsko asistenco Hrvatu Nikoli Kaliniću.
Mihajlović znova kaznoval Adem...

Fiorentina je ta konec tedna v Neaplju doživela šele drugi prvenstveni poraz v letošnji sezoni, a bo v primeru, da Inter na večernem derbiju ne premaga Juventusa, vseeno zadržala vodstvo na prvenstveni lestvici. Slovenski reprezentant Josip Iličić je v igro tokrat vstopil v 55. minuti, slabih dvajset minut kasneje pa je odigral ključno vlogo v protinapadu gostov, po katerem je po njegovi mojstrski asistenci Hrvat Nikola Kalinić zadel v polno.

Iličić v letošnji sezoni pri Fiorentini igra v izvrstni formi, saj je na šestih nastopih v Serie A prispeval tri zadetke in tri asistence.