Anže Zajič   7. april 2013
Paolo Tagliavento v središču pozornosti v Firencah

Stavil je s sodnikom

Trener Fiorentine Vincenzo Montella pravi, da je ob polčasu tekme z AC Milanom stavil s sodnikom, kdo ima prav glede sporne izključitve domačega branilca Nenada Tomovića.
Kim Jong Un je velik navijač I...
V Firencah sta se Fiorentina in AC Milan, ki se borita za tretje mesto v Serie A, razšla z atraktivnim remijem 2:2. V središču pozornosti je bil na zanimivi tekmi sodnik Paolo Tagliavento, ki je v prvem polčasu prestrogo izključil Nenada Tomovića, nato v drugem dosodil dve sila sporni enajstmetrovki za domače, ob koncu pa spregledal kot solza čisto igranje z roko v kazenskem prostoru vijoličastih. Mile rečeno je imel Tagliavento zelo slab dan, o njem je po tekmi govoril tudi Vincenzo Montella, trener Fiorentine, ki po remiju za Rossoneri še vedno zaostaja za šest točk.

"Dejstvo je, da ne želim govoriti o sodnikih. Toda tokrat bom povedal naslednje: ob polčasu sem govoril s Tagliaventom in stavila sva za večerjo glede tega, kdo ima prav glede izključitve Tomovića. Bil je prepričan, da se ni zmotil, toda vseeno mislim, da sem jaz tisti, ki je dobil stavo," je po obračunu na štadionu Artemio Franchi dejal Montella in pristavil: "Zelo sem ponosen na svoje fante. Čeprav so izgubljali z 0:2 in čeprav je imel nasprotnik igralca več, so pokazali izjemno željo po preobratu. Psihično smo zelo močni, pozna se, da že nekaj časa delamo tudi na tem."