Uredništvo    24. januar 2016
Paulo Sousa o Josipu Iličiću

Iličić se je precej popravil

Paulo Sousa je znova pohvalil Josipa Iličića, za katerega pravi, da je precej popravil svojo igro. Predvsem v obrambi. Bi pa, je poudaril, lahko danes zadel večkrat.
Napadalec Atletica mora garati
Mojstrsko izvedeni prosti strel Josipa Iličića je poskrbel za vodstvo Fiorentine v 24. minuti srečanja proti Torinu. Klub iz Firenc je srečanje naposled dobil z rezultatom 2:0, Iličić, ki je igral do 67. minute, pa je bil s svojim zadetkom tako med ključnimi akterji tega dvoboja. Pohvalil ga je, predvsem za delo v obrambi,  tudi trener Fiorentine Paulo Sousa. A imel je tudi pripombo.

"Iličić se je precej popravil. Predvsem v obrambi. Danes bi vseeno moral biti bolj učinkovit v napadu, kajti vprašanje zmagovalca te tekme bi lahko razrešil že prej," je dejal portugalski trener Fiorentine.