Uredništvo    20. februar 2017
Benjamin Verbič se je vrnil po poškodbi

Povratek Benjamina Verbiča

Benjamin Verbič je na derbiju z Brondbyjem odigral prve minute po poškodbi. Trenerja s svojo predstavo ni najbolj prepričal. Sikošku vseh 90 minut.
15.12.2017 | Mednarodni nogomet

V danskem prvenstvu sta včeraj veliki derbi odigrala mestna tekmeca Kobenhavn in Brondby, sicer vodilni dvojec lige. Slovenske barve sta na derbiju pred več kot 27.000 gledalci zastopala dva reprezentanta. Gregor Sikošek je vso tekmo igral za Brondby, Benjamin Verbič pa je za Kobenhavn zaigral prvič po poškodbi, v igro pa je vstopil v 81. minuti. Med kluboma ostaja razlika nespremenjenih devet točk, saj derbi ni dal zmagovalca (0:0).

Za Verbiča je bil to prvi preizkus po povratku po poškodbi, a trenerja Staleja Solbakkna še ni prepričal. Če bo Solbakken z njim tvegal na povratni tekmi lige Europa proti Ludogorcu, še ni povsem znano: "Benjamina sem poslal v igro, da bi videl, kako je z njim. Ni izstopal, tako da se morava pogovoriti, za njim sta dve poškodbi. Bomo videli."