Uredništvo    19. januar 2015
Eintracht Braunschweig je remiziral z Mainzem

Omladič igral proti Mainzu

Nik Omladič, ki se z Eintrachtom iz Braunschweiga mudi na pripravah v Španiji, je za svoj novi klub zaigral na prijateljski tekmi proti prvoligašu Mainzu (1:1).
Lewandowski že med najboljšimi...
Kar precej nemških klubov se ta trenutek mudi na pripravah v Španiji. Tudi ambiciozni drugoligaš Eintracht Braunschweig (pripravlja se v Jerezu), h kateremu je nedavno prestopil Nik Omladič. Nekdanji nogometaš Rudarja in Olimpije se na novo okolje šele privaja, s svojo novo ekipo pa je že odigral prvo pripravljalno tekmo v Španiji.

Nasprotnik Braunschweiga je bil prvoligaš Mainz, tekma pa se je končala z rezultatom 1:1. Omladič je srečanje začel na klopi za rezervne nogometaše, v igro pa je vstopil v drugem polčasu, natančneje v 73. minuti.

Naslednji nasprotnik Eintrachta bo Luzern, Omladič, za katerega je Braunschweig prvi tuji klub v karieri, pa bo seveda upal na še več priložnosti za dokazovanje.