Uredništvo    18. december 2013
Dinamo s 7:1 v polfinale pokala

Dinamo slavil še na Poljudu

Dinamo iz Zagreba je na povratni tekmi četrtfinala hrvaškega pokala še enkrat premagal Hajduk in se s skupnih 7:1 uvrstil v polfinale. Torcida in BBB znova združeni proti zvezi in Zdravku Mamiću.
8.11.2017 | Evropske lige
Dinamo iz Zagreba je na prvi četrtfinalni tekmi hrvaškega pokala ponižal Hajduk in mu s porazom s 5:0 zadal najhujši poraz na derbijih po hrvaški osamosvojitvi, zato je bil povratni obračun na Poljudu bolj ali manj revialnega pomena. Na tribunah se je kljub temu zbralo nekaj manj kot 10 tisoč gledalcev, tako kot v Zagrebu pa sta tudi nocoj navijaški skupini obeh klubov, Hajdukova Torcida in Dinamovi BBB, združili moči in skupaj skandirali parole uperejene zoper hrvaško nogometno zvezo in Zdravka Mamića. Obe navijaški skupini sta se zedinili tudi v vzklikanju parole "Za dom spremni", zaradi česar je sodnik srečanja Ivan Bebek v 30. minuti celo zagrozil s predčasno prekinitvijo tekme.

Dogodki na igrišču so tako vnovič minili v senci dogajanja na tribunah. Dinamo je še enkrat več potrdil premoč nad Hajdukom in ga z zadetkoma Domagoja Antolića in Arijana Ademija ugnal z 2:1. Častni zadetek za gostitelje je v prvem polčasu z bele točke dosegel Filip Bradarić, Dinamo pa se je v polfinale uvrstil s skupno zmago s kar 7:1.