Uredništvo    1. marec 2014
Crvena zvezda do izjemno pomembne zmage

Zvezda ohranila vodstvo

Crvena zvezda je z eno najbolj zrelih predstav v letošnji sezoni v gosteh z 2:0 ugnala tretje uvrščeno Jagodino in zadržala točko prednosti pred Partizanom.
19.11.2017 | Evropske lige
Crvena zvezda vse bolj kaže obris ekipe, ki bi letos lahko prekinila dolgoletno vladavino mestnega tekmeca Partizana. Varovanci Slaviše Stojanovića so ta konec tedna gostovali pri letos odlični Jagodini, ki je do današnjega obračuna na lestvici zasedala visoko tretje mesto. Rdeče-beli so z odločno igro zmagovalca odločili že v prvem delu, ko je najprej že v peti minuti zadel Dragan Mrđa, nato pa dve minuti pred koncem polčasa še en nekdanji srbski reprezentant Nenad Milijaš. V moštvu Crvene zvezde sta tudi tokrat celo tekmo odigrala Slovenca Dejan Kelhar in Nejc Pečnik, ki je bil pobudnik akcije po kateri je padel drugi zadetek na tekmi.

Partizan je pred svojimi gledalci gostil Radnički iz Niša in ga po trdem boju s težavami ugnal z 2:1. Zmagoviti zadetek, ki je ohranil točko zaostanka za Crveno zvezdo, je štiri minute pred koncem tekme dosegel Nikola Ninković.