Uredništvo    10. november 2013
Crvena zvezda lovi Partizan

Zvezda do nove zmage

Crvena zvezda je z zadetkom Nenada Milijaša v gosteh ugnala Rad iz Beograda ter ohranila točko zaostanka za vodilnim Partizanom. Slednji se je včeraj namučil z Donjim Sremom.
19.11.2017 | Evropske lige
Crvena zvezda z igro ne blesti, a v zadnjem času kljub temu pridno nabira točke in ohranja vse možnosti v bitki za naslov srbskega prvaka. Varovanci Slaviše Stojanovića so na edini nedeljski tekmi 12. kroga v gosteh z 1:0 premagali Rad iz Beograda, za drugo zaporedno zmago v prvenstvu pa je že v deseti minuti poskrbel izkušeni Nenad Milijaš.

Na lestvici še naprej s točko prednosti vodi Partizan, ki se je v soboto precej namučil z zadnje uvrščenim Donjim Sremom. Gostje so do 58. minute celo vodili z 2:0, nato pa črno-beli z zadetki Ismaela Fofane, Vojislava Stankovića in Miloša Jojića vendarle poskrbeli za preobrat, ki je bržkone rešil glavo trenerju moštva Vuku Rašoviću.