Damjan Tratnik   30. november 2013
Mrtvi tek Partizana in Crvene zvezde

Zvezda četrtič zapored do zmage

Crvena zvezda je v 14. krogu srbskega prvenstva v gosteh z 2:1 ugnala OFK in se veselila četrte zaporedne zmage. Partizan doma zanesljiv proti Spartaku iz Subotice.
19.11.2017 | Evropske lige
Partizan in Crvena zvezda v zadnjem mesecu dni vodita mrtvi tek na vrhu lestvice, kjer se vse bolj oddaljujeta od svojih tekmecev. Zvezda je v 14. krogu gostovala na Karaburmi pri mestnemu tekmecu OFK in ga s precejšnjimi težavami ugnala z 2:1. Za moštvo Slaviše Stojanovića sta zadela Dragan Mrđa v 43. minuti in Miloš Ninković, ki je deset minut pred koncem zadel z bele točke.

"Nismo igrali tako dobro kot na prejšnjih tekmah. Nasprotniku smo pustili preveč prostora in se srečno dokopali do zmage. OFK je igral bolje in imel lepše priložnosti. Moramo popraviti napake in jesen končati, tako kot si to želimo," po tekmi ni bil najbolj zadovoljen Stojanović, ki je sicer s svojim moštvom slavil na zadnjih štirih prvenstvenih tekmah zapovrstjo.

Uspešen je bil tudi vodilni Partizan, ki je z dvema zadetkoma Miloša Jojića v drugem polčasu strl odpor Spartaka iz Subotice. Črno-beli vodijo na vrhu lestvice s 30 točkami, Zvezda pa sledi s točko manj. V Srbiji bodo do izteka jesenskega dela prvenstva odigrali le še en krog in sicer bo Zvezda prihodnji konec tedna na Marakani gostila Vojvodino, Partizan pa bo gostoval pri peto uvrščenemu Čukaričkemu.