Damjan Tratnik   29. julij 2012
Milan v Miamiju premagal Chelsea

Milan ugnal evropskega prvaka

Milan je z zadetkom Urbyja Emanuelsona na prestižni prijateljski tekmi v Miamiju pred nekaj manj kot 60 tisoč gledalci premagal lanskoletnega zmagovalca Lige prvakov Chelseaja.
Gigijev dres na posebno mesto
Chelsea je ameriško turnejo sklenil z drugim zaporednim porazom. Po tem, ko je sredi tedna z 2:3 klonil proti All Star selekciji lige MLS, so varovanci Roberta Di Mattea v Miamiju morali čestitati še nogometašem Milana, ki so zahvaljujoč zadetku Nizozemca Urbya Emanuelsona v 68. minuti slavili z 1:0.

"Zelo sem zadovoljen z našo predstavo. Ta ekipa mora rasti in se razvijati, danes pa smo s to zmago storili korak v pravo smer," je bil po tekmi zadovoljen trener rossonerov Massimiliano Allegri, ki tokrat ni mogel računati na Brazilca Robinha, ki je zaradi težav s potnim listom ostal v Braziliji.

Chelsea je srečanje začel v postavi Cech, Ivanović, David Luiz, Terry, Cole, Obi Mikel, Lampard, Ramires, Meireles, Hazard, Lukaku, Allegri pa je od prve minute v ogenj poslal sledečo enajsterico: Amelia, Antonini, Bonera, Yepes, Mesbah, Ambrosini, Flamini, Emanuelson, Traore, El Shaarawy, Boateng.
Komentarji: 32
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | > >> Starejši naprej | Novejši naprej
Rosonero11 30.7.2012, 16:14 Prijavi komentar
Chelsea15 sej kak pa boš kej kupu če vsi hočejo vrtoglave zneske za vse...In seveda majo druge ekipe zelo boljše igralce v italiji...Pa ne mi sanjat 5 mesta ker milan bo tak kot vedno šel na naslov in ziher nebo tak za en drek igral da nebi mugu teh palčkov iz italije zmagovat... In Merkel vem da je abate narvno desno krilo ne pa desni bočni..
pfc1 30.7.2012, 01:07 Prijavi komentar
Mogoče, pa je ravno to nevključevanje Milana v najožji krog favoritov za Serie A, njihov največji adut.
blue 29.7.2012, 23:43 Prijavi komentar
rosonero...si ti sploh gledal tekmo ? ... milan je bil bolši 10 min prvega polčasa... v drugem pa je mel samo 4 kontre... to je vse.
Dinho8O 29.7.2012, 22:03 Prijavi komentar
Tipični navijač "sugar daddya" kluba, ki misli, da je treba vsak transfer 100M, da si konkurenčen.
Chelsea15 29.7.2012, 20:44 Prijavi komentar
Milan z to ekipo nima kaj iskat v evropi ali v serie A.To je bila samo prijateljska tekma,ki jo je srečno zmagal Milan vendar imajo izredno slabo ekipo in potrebujejo okrepitve nujno.
Dinho8O 29.7.2012, 19:49 Prijavi komentar
Pa kaj se tolko zaletavate s tem, katero moštvo je bilo boljše, saj je samo prijateljska tekma. Ste ko laški petelini.
Dinho8O 29.7.2012, 19:40 Prijavi komentar
off topic nekaj se govori da naj bi bil conte suspendiran za 3 mesece.
IKE 29.7.2012, 19:38 Prijavi komentar
jah okrepitve.....rabijo viskoga močnega napadalca za "pretepanje" z bunkeraškami ekipami v serie A ( razen interja juveta in rome vsi ostali ), potreben je naravni kreativni vezist in nek "prirejen". In da, to ni boateng še manj pa urby. Potreben je defenzivec ki zna tudi podajat( vsi ostali defenzivci samo tečejo in tepejo, podajajo pa bolj švoh,) montolivo to ni, njegovo igranje na tem položaju bi izničilo njegovo napadalno kvaliteto morda bi to lahko bil traore, vendar trenutno še to ni. Potrebna sta še centralni in levi branilec ( problem že kar nekaj let)... Hm, to pa ni več samo še kakšna okrepitev ampak je skoraj pol ekipe ...
Dinho8O 29.7.2012, 19:34 Prijavi komentar
Milan all the way...milan bo kot vedno konkuriral za naslov. Jaz sem zelo optimističen, vi pa samo jamrate in jamrate, pa ko smo se znebili največjih oderuhov. Že to je uspeh, da ne bom rabil gledat seedorfa na levi strani, kak muči žogo in ne bo dolgih žog na ibrota, ki je premzal ostale igralce željne igranja. Forza Milan!!!
rosonero 29.7.2012, 18:15 Prijavi komentar
Nevem kaj ste gledali? verjetno samo do 30. minute potem pa ste vsi od utrujenosti zaspali! zadnih 10 minut prvega počasa je bolšo igro imel Milan je pa res da si niso priigrali nevem kako dobro priložnost. Medtemko v drugem polčasu modrih pač ni bilo nikjer in je Milan pokazal lepo kreativno igro s prihodom montoliva in nocerina! nekaj priložnosti za zadetek je še bilo medtem ko chelsea ni imela več ko ene lepe prilike za gol, bluesi ne mečite si peska v oči! Je pa tudi Mian še daleč od odličnega, kakšna okrepitev še pa bo lahko tudi scudeto!