22.8.2021, ob 17:00 | Štadion: ŽAK | Sodnik: Nejc Kajtazović
Bravo 2:0 Olimpija
Sandi Ogrinec 21' 1 : 0
Vanja Drkušić 46' 2 : 0
6. krog - vsi rezultati

Olimpija po še eni obupno slabi tekmi pada na celi črti, Bravo je z njo opravil brez večjih težav

Uredništvo 22. avgust 2021 2 Komentiraj
Olimpija niza neuspeh za neuspehom. Danes je klonila še proti Bravu in poglobila svoj padec v brezno.
Olimpija ne najde poti iz krize, vse bolj pa je jasno, da bo Savo Milošević težko lovil vrh lestvice, če se v kratkem ne zgodi nekaj revolucionarnega. Olimpija je pogrnila na celi črti in izgubila proti Bravu.

Na ŽAK-u Olimpija niti na začetku tekme ni kazala podobe, s katero bi lahko kontrolirala potek tekme in lovila zmago. Domačini so na drugi strani uspeli z golom v 22. minuti storiti prav to. Trontelj je podal iz kota, Sandi Ogrinec pa je iz prve zadel žogo in premagal Nejca Vidmarja. Pa to še ni bilo vse. Bravo je bil še nevaren, pred koncem prvega polčasa, ko je Loren Maružin žogo poslal čez gol.

Kar jim ni uspelo pred koncem prvega polčasa, je nogometašem Brava uspelo na začetku drugega polčasa. Trontelj je podal iz kota, Vanja Drkušić pa je z glavo povišal vodstvo Brava na 2:0. Olimpija je bila na drugi strani slaba, resnično slaba. Do Mustafe Nukića, ki je bil danes rezervist, so bili Zmaji nenevarni. A tudi, kar je zletelo proti golu Brava, je Igor Vekić ukrotil, tako da je ostalo pri izidu 2:0.