SLO | SRB
19.9.2021, ob 17:00 | Štadion: Bonifika | Gledalcev: 600 | Sodnik: Slavko Vinčič
Koper 0:1 Bravo
0 : 1 75' Vanja Drkušić
9. krog - vsi rezultati

Konec je serije Kopra, Bravo je prvo četrtino prvenstva končal kot drugi

Uredništvo 19. september 2021 0 Komentiraj
Bravo je prvi, ki je v novi sezoni premagal Koper. (foto: nk-bravo.si)
Bravo je z zadetkom branilca Vanje Drkušića v gosteh premagal Koper, ki je tako v osmem nastopu doživel prvi poraz v sezoni. Bravo je prvo četrtino sklenil na sijajnem drugem mestu.
Nogometaši Kopra so si prvo mesto v prvi četrtini – delu sezone, ko so se vse ekipe po enkrat pomerile med seboj – zagotovili že pred današnjim obračunom proti Bravu, a so zato branili primat edine ekipe, ki v državnem prvenstvu še ni doživela poraza.

Tokrat se varovancem Zorana Zeljkovića ni izšlo po načrtih. Gostje so slavili in s tem potrdili odlično formo, ki jih v tem trenutku v nasprotju z vsemi pričakovanji uvršča na drugo mesto prvenstvene lestvice.

Koper je imel preko Maksa Barišića prvo lepšo priložnost na tekmi, v nadaljevanju pa sta bila nevarna tudi Kaheem Parris in Lamin Colley. Odločitev o zmagovalcu je padla v 75. Minuti, ko je po kotu z glavo zadel branilec Vanja Drkušić.

Koper bo sezono nadaljeval doma proti Aluminiju, Bravo pa se bo v gosteh pomeril z Radomljami.