21.11.2021, ob 21:00 | Štadion: Stadion Rajko Štolfa | Gledalcev: 250 | Sodnik: Alen Borošak
Tabor Sežana 0:2 Bravo
0 : 1 14' Mitja Križan
0 : 2 92' Loren Maružin
17. krog - vsi rezultati

Bravo je prekinil serijo petih tekem brez zmage

Uredništvo 21. november 2021 0 Komentiraj
Bravo je v gosteh z 2:0 premagal Sežano. (foto: uradna spletna stran kluba)
Bravo je na prvi prvoligaši tekmi po več tednih premora v gosteh premagal Sežano in se zavihtel na tretje mesto prvenstvene lestvice.
Nogometaši Brava so pred reprezentančnim premor padli v črno serijo, saj kar pet tekem zapovrstjo niso zmagali. Daljši premor je Šiškarjem očitno prišel prav, saj so v nadaljevanje sezone krenili z zmago v Sežani, kjer domača ekipa na drugi strani na zmago čaka že osem krogov zapovrstjo.

Bravo je povedel v štirinajsti minuti, ko je po predložku s prostega strela z glavo zadel Mitja Križan. V peti minuti nadaljevanja je imel Sandi Ogrinec veliko priložnost za povišanje vodstvo, a je domači vratar Jan Koprivec ubranil njegov strel z bele točke. Sežana je imela v nadaljevanju kar nekaj smole, saj je v 58. minuti Til Mavretič zadel prečko, v 80. minuti pa je bil blizu izenačenju tudi Dino Stančič.

Končni izid tekme je v sodnikovem podaljšku po uspešno izvedenem protinapadu postavil Hrvat Loren Maružin.

Bravo je z zmago skočil na tretje mesto in s tekmo več prehitel mestnega tekmeca Olimpijo.