28.7.2019, ob 17:30 | Štadion: Športni park Šiška | Gledalcev: 700 | Sodnik: Nejc Kajtazović
Bravo 1:0 Tabor Sežana
Arafat Mensah Ibrahim 61' 1 : 0
Rezultati 3. kroga

Bravo do prve zmage v prvi ligi

Uredništvo 28. julij 2019 0 Komentiraj
Ljubljanski Bravo je v tretjem krogu dočakal prvi komplet treh točk v 1. SNL. Za uspeh je z golom najbolj zaslužen Ibrahim Mensah.
Novinec v 1. SNL Bravo je na dvoboju z drugim novincem v ligi Taborom iz Sežane dočakal prvo zmago med prvoligaši. Ljubljanski klub je tekmeca pričakal na razmočenem igrišču in že takoj po začetku nakazal odločnost. Prvi strel smo videli v 10. minuti, Križan je streljal čez gol. Brekalo je poizkusil kot naslednji, a tudi njemu ni uspelo. V 35. minuti pa so imeli domačini konkretno priložnost, Mensah je akcijo zaključil s strelom in zadel vratnico, pred koncem prvega polčasa pa je sprožil še novinec Vrljičak, Rener pa je dobro posredoval.

Stvari so se za Primorce poslabšale kmalu po začetku drugega polčasa, ko je rdeči karton prejel Nemanić. Že omenjeni Ibrahim Mensah je v 61. minuti zadel in Bravo popeljal v vodstvo. Gostje so po zaostanku kljub igralcu manj nato dvakrat poizkusili izenačiti, a jim to ni uspelo, domačini so uspeli zadržati minimalno prednost in se veselijo prvega kompleta treh točk med prvoligaši.