Damjan Tratnik   16. marec 2013
Robert Lewandowski igra v izjemni formi

Lewandowski že osmič zapored

Odlični poljski napadalec Robert Lewandowski je proti Freiburgu zadel že na osmi prvenstveni tekmi zapovrstjo in postavil nov klubski rekord Dortmunda.
9.12.2017 | Evropske lige
Poljski napadalec Robert Lewandowski s svojimi nastopi navijače Dortmunda zagotovo spravlja v precej slabo voljo. Poljak namreč igra odlično in zabija kot po tekočem traku, zato je priokus ob dejstvu, da poleti zapušča aktualne nemške prvake, še toliko bolj grenak. Lewandowski je bil izjemno razpoložen tudi ta konec tedna, saj je ob zmagi Dortmunda proti Freiburgu s 5:1 prispeval dva zadetka, se povzpel na vrh lestvice strelcev, za nameček pa postal prvi nogometaš v zgodovini Dortmunda, ki je v prvenstvu dosegel zadetek na kar osmih tekmah zapovrstjo.

Štiriindvajsetletni napadalec iz Varšave bo po vsesplošnem pričakovanju javnosti in medijev poleti postal novi član Bayerna iz Munchna.