SLO | SRB | ENG

La Liga

VIDEO: Aplavzi za Laporto, skandiranje imena Lionela Messija ter žvižgi za Viniciusa in Florentina Pereza

Uredništvo 13. januar 2025 2 Komentiraj
Joan Laporta (foto: Screenshot)
Poslušajte zabavno navijaško sekvenco, ki se je zgodila na včerajšnji tekmi španskega superpokala med Barcelono in Realom iz Madrida.

Barcelona in Real Madrid sta včerajšnji El Clasico odigrala v Jeddahu v Savdski Arabiji, razplet tekme pa je vplival tudi na razpoloženje na tribunah, ki so hitro določile svoje junake.

Na spletu se je pojavil video posnetek, ki kaže reakcije gledalcev, ko je kamera na stadionu sprva pokazala brazilskega zvezdnika Viniciusa, nato pa še predsednika obeh klubov Joana Laporto oziroma Florentina Pereza.

Oglejte si interval aplavzov in žvižgov, ki so ga navijači na stadionu dodatno začinili s skandiranjem imena Lionela Messija.


KOMENTARJI

2
elginno
13.1.2025, 10:59
zanimivo da to v arabiji, sem bil prepričan da je več fenov reala kot barce, zanimivo da je vinicius opica opet prejel ovacije ko so ga snemali, če nebi barca dobla rdecega bi bla se vecja blamaza
Odgovori Prijavi komentar
1
0
Kocka_Mraza
13.1.2025, 13:12
za tega drekača Penalda itak navijajo sami brezvezni šminkerji ter mentalni zaostaleži, teh pa ni malo na svetu. Vini gre po njegovih stopinjah
Odgovori Prijavi komentar
2
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Je Pepa Guardiolo zapustil optimizem? 'Naše možnosti proti Realu so manjše od enega odstotka'

piksi
17.2.2025, 11:35
Ko si močan se delaj šibkega, Ko si šibek se delaj močnega.Mogoče poiukuša,da bi se Realovi igralci, malce sprostili.

3

Olimpija ga bo zelo pogrešala proti Borcu: Florucz je proti Nafti zabil izjemen gol

mm93
17.2.2025, 11:01
nisem vedel da je 2. mesto spodnji del lesvice, ampak to da so ljubljančani neinteligenti idioti je tako ali tako že od pamtiveka dalje jasno....če temu "najboljšemu igralcu" odšeješ gole in asistence dosežene proti zadnjim 3 ekipam (primorje, radomljem, nafta) in šteješ samo top 6 ekip, pa ima ta vaš romunčina, khm, 2 gola in 1 asistenco po 65% prvenstva.

14

Streznitev za Maribor! Bravo je navdušil v Ljudskem vrtu, tekma kariere Gašperja Jovana

MB_Bojan
17.2.2025, 10:15
Kar se je v Mariboru zgodilo se je praktično moralo zgoditi. Temu trendu tujih bogataških prevzemov kluba se enostavno izgleda ni mogoče več izogniti, tudi Olimpija, Celje, Mura.... Pa še trener Cesar iz okolja, ki ni ravno po meri zvestega mariborskega privrženstva klubu. Pa smo kljub temu po začetnih igrah po tihem verjeli, da je to to, da bo vendarle to pot vrnitve v šampionske čase. Ampak, ta poraz proti Bravu je več kot poraz, ki se pač zgodi, več kot izguba treh točk, več kot praktično dokončna izguba naslova prvaka. Je kruto razočarano spoznanje, da lebdimo v nerealnih pričakovanjih, ko vodimo polčas in smo nato doma nadigrani do poraza, da smo daleč od visokih standardov konstantne kvalitete igre in strokovnega vodenja ekipe. Kadrovski vrtiljak je usmerjen v kupoprodajne zaslužke ne v kvaliteto in konstantnost moštva. Upam, da nimam čisto prav, a dobivam občutek, da izgubljamo identiteto kluba, da nam uhaja iz obvladovanja naš nogometni ponos, ki nam pomeni več kot le nogometna tekma za tri točke.

3

Oskar Drobne je z Muro zaustavil Celje: 'Celjani so lahko zahvalijo svojemu vratarju'

mitja61
17.2.2025, 9:01
Celje spet zrelo za poraz.Ne vem kdaj bo Kolotilu zadosti?Ko popušimo še od Radomelj in Kopra?

Poudarjeno

Grega Ciglar po mojem mnenju do prihoda v Domžale sploh ni gledal nogometa. Ukvarjal se je s politiko. Bil je pomočnik Mateja Oražma in menda je vodil vse. Zdaj me kritizira, ampak jaz govorim le dejstva in fakt je, da on ni iz nogometa. Ko sem kot igralec prišel v Domžale, je bil Rožman trener, ob sebi je imel Kačičnika, Djuranovića in Strajnarja, vsi skupaj imajo v nogah več kot 1000 tekem v prvi ligi. V nogometni šoli, da ne govorim, kdo vse je bil. Djuranović, Kebe, Javornik, Birjukov ... Vsi nogometni ljudje. Kdo je danes v klubu od strokovnjakov? Veste, kdo? Prijatelji! Nogometnih referenc nimajo! Edini strokovnjak v klubu je ostal le še Djuranović. ...več
Senijad Ibričić
Zagotovo bi Marcela Ratnika priporočil Crveni zvezdi. Mlad je, kvaliteten. Prepričan sem, da ga spremljajo in svetujem jim, da ga spremljajo še naprej. Ima tisto pravo držo in mirnost, kakršno je imel nekoč Marko Elsner, zna tudi dobro igrati, je t.i. build up branilec, ki so danes že na ravni vezistov. Res me spominja na Elsnerja. Njegov pristop do dela je super, za svoja leta ima že kar nekaj izkušenj ...več
Slaviša Stojanović
Prišel sem, da bi se vrnil na nogometni zemljevid. Da bi redno igral in si napolnil statistiko. to mi uspeva in upam, da bom v nadaljevanju sezone še boljši. Iskreno, za naprej niti ne razmišljam preveč. Hvaležen sem, da sem zdrav in uživam v nogometu. Moj osnovni cilj je ostati v tujini in igrati na visoki ravni. ...več
Sandi Ogrinec o Borcu iz Banjaluke

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2727
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.