SLO | SRB | ENG

La Liga

Hansi Flick se želi pri Barceloni izogniti novi poletni prestopni sagi s Frenkijem de Jongom v glavni vlogi

Uredništvo 7. februar 2025 0 Komentiraj
Frenkie de Jong (foto: Getty Images)
Se bomo končno eno poletje izognili nenehnim prestopnim govoricam o Frenkiju de Jongu?

Barcelona je bila v zadnjem obdobju zelo dejavna glede podaljševanja pogodb in zvestobo so klubu obljubili že Ronald Araujo, Pedri ter Gavi. Trener Hansi Flick si zelo želi, da bi kmalu na nove pogoje pristal tudi Frenkie de Jong. Po trenutni pogodbi je nizozemski vezist na katalonskega velikana vezan še do konca tekmovalne sezone 2025/26.

V zadnjih letih praktično ne mine poletje, da se Frenkija de Jonga ne bi povezovalo s prestopom iz Barcelone in s selitvijo v Premier League.

Barcelona je novo pogodbo nekdanjemu zvezdniku Ajaxa sicer ponudila že lansko leto, toda ni bila uspešna - zapletlo naj bi se pri višini plače. Klubu se še ne mudi, toda situacijo želi rešiti še pred poletjem. V nasprotnem primeru bo Frenkie naprodaj.

Zdi se, da bo največ odvisno od 27-letnega vezista. Če ne bo podaljšal pogodbe, bo bržkone v poletju že spet v središču prestopnih govoric. V tekoči sezoni je pri trenerju Flicku zbral 22 nastopov (935 minut). Začetek sezone je moral izpustiti zaradi poškodbe, zdaj pa zopet redno nastopa in v prejšnjem krogu je nosil tudi kapetanski trak.

Barcelona je leta 2019 za Frenkija de Jonga plačalla kar 86 milijonov evrov. Od takrat je enkrat osvojila La Ligo in enkrat španski pokal.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


5

Zaušnica Sloveniji: Arjana Malića so nam speljali Bosanci, Malić zdaj kot igralec Sturma postaja članski reprezentant BiH

Prosinecki
18.3.2025, 11:21
se strinjam, da so takšni igralci brezvezni... kaj smo imeli na primer od Kampla? nikoi z glavo in srcem 100% pri stvari. tak igralec samo slabo voljo v ekipo vnaša.

1

Kje je meja tolerance v nogometu? Adrien Rabiot in njegova mama sta ogorčena nad sramotnim transparentom navijačev PSG

Kocka_Mraza
18.3.2025, 8:37
haha, navijači so zakon, brez njih bi tvoj sinek delal za tekočim trakom, naj še pripišejo

1

Tovarna odličnih in dragih napadalcev: Po Omarju Marmoushu ima Frankfurt že novega, Hugo Ekitike bo lovil sto milijonov evrov

Kocka_Mraza
18.3.2025, 8:24
naj kar butasti angleži se stepejo za te precenjene jovič tip igralce, ki ne veš kak dober bo za 100 miljonov. do sedaj edini 100 miljonski nakup ki je gnara vreden je opravil Real z beelignhamom, vse druga je šrot

3

Goran Boromisa za Nogomanio: 'Olimpija je z uspehi postala spoštovan klub, naše velike sanje so liga prvakov'

rretep
17.3.2025, 20:46
S ciljem nič narobe. Toda še prej je potrebno premagati Borca iz B.Luke!

Poudarjeno

Bil sem četrti, praktično smo bili že v izločilnih bojih lige prvakov. Na koncu so bili deseti. Ne pravim, da sem storil vse prav, ampak rezultati so dokazali, da sem imel prav, predsednik kluba pa ne. V Napoliju mi je bilo všeč vse, od mesta, navijačev, do ekipe. Všeč mi ni bilo le vmešavanje predsednika. ...več
Rudi Garcia o Aureliu De Laurentiisu
Ironično je, da v Sloveniji uživam najmanj spoštovanja, čeprav sem v karieri ravno tukaj dosegel največ. V Srbiji, Bolgariji in drugod je drugače, še vedno imam povezave tam. ...več
Slaviša Stojanović
Se pa v nogometu lahko stvari hitro obrnejo. Veseli me, da ko se obrnejo v pozitivo, lahko rečem, da je Omar Marmoush zdaj igralec Manchester Cityja. Bila sva skupaj v drugi ekipi Wolfsburga. Takrat ni imel vozniškega dovoljenja, pa se je vozil z menoj. Super fant, vesel sem zanj. ...več
Blaž Kramer o Omarju Marmushu

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 3806
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.