Uredništvo    26. avgust 2010
Barca premagala AC Milan

Barceloni lovorika Joana Gampera

Nogometaši Barcelone so osvojili lovoriko Joana Gampera, potem ko so po izvajanju enajstmetrovk premagali AC Milan. Za Barcelono je zadetek prispeval David Villa.

Villa 47., Inzaghi 67.
Po izvajanju enajstmetrovk je slavila Barcelona s 3:1.

Na stadionu Camp Nou v Barceloni sta se sinoči udarila dva evropska nogometna velikana. Domačin Barcelona ter gost AC Milan. Odigrala sta prijateljsko tekmo za pokala Joana Gampera. Redni del obračuna se je končal z neodločenim izidom 1:1, za Barcelono je v 47. minuti srečanja zadetek dosegel novinec David Villa, za AC Milan pa je v 67. minuti zadel veteran Filippo Inzaghi. Po koncu rednega dela srečanja so sledile enajstmetrovke, ki so jih bolje izvedli nogometaši Barcelone. Občinstvo na stadionu Camp Nou se je sicer razveselilo povratka brazilskega nogometnega virtuoza Ronaldinha, ki je kar pet let igral za Barco. Ko ga je trener v 78. minuti zamenjal, mu je občinstvo namenilo stoječe ovacije.