24.10.2018, ob 21:00 | Štadion: Nou Camp | Gledalcev: 86.290 | Sodnik: Ovidiu Hategan (ROM)
Barcelona 2:0 Inter
Rafinha 32' 1 : 0
Jordi Alba 83' 2 : 0
Rezultati 3. kroga

Barcelona prizemljila nemočni Inter

Uredništvo 24. oktober 2018 24 Komentiraj
Odsotnost Lionela Messija se Barceloni ni pretirano poznala, če pa bi Interju manjkal Samir Handanović, pa vprašanje, kako bi bilo. Katalonci so zanesljivo odpravili italijanskega velikana.
Osrednja kadrovska novica pred današnjo tekmo je bila seveda poškodba Lionela Messija, brez katerega je Barcelona nocoj pričakala Inter. Tudi brez prvega zvezdnika je Barcelona uspela vzpostaviti principe svoje igre in stisnila nasprotnika. Prvi strel pri Barceloni je v 13. minuti sprožil Coutinho, a meril čez gol. Icardi pa je v 16. minuti skorajda šokiral domačine, po žogi Perišića z leve je prišel do strela ob Lengleta, a je ostalo pri 0:0. Lenglet je v 18. minuti nevarno poizkušal z glavo, Samir Handanović pa je bil na mestu. Slovenski vratar je bil pomemben akter Interja v prvem polčasu. V 28. minuti je zaustavil strel Rafinhe po lepi akciji Barcelone in podaji Suareza. V 32. minuti pa je Handanović žogo le pobral iz mreže, Asamoah je izgubil žogo, manjkal v obrambi, to so domači izkoristili, zadel je Rafinha. Gostje so nato odgovarjali preko Vecina, ki je močno sprožil v 38. minuti, njegova bomba pa zletela čez gol. Barcelona je imela v sodnikovem podaljšku še lepo priložnost z roba kazenskega prostora, prosti strel po prekršku nad Coutinhom je izvajal kar Brazilec sam, zadel je živi zid, odbita žoga je končala za golom.

V 50. minuti prvo resnejše posredovanje Ter Stegna. Politano je poslal nevarno žogo pred gol, nemški vratar pa je razrešil nevarnost. Isti igralec je v 52. minuti po podaji Icardija sprožil močno, a meril čez gol. Suarez je v 59. minuti napadalno kacijo zaključil s strelom, meril pa direktno v Handanovića. Lenglet je v 61. minuti zapravil še eno priložnost nocoj, njegov strel je zaustavil Handanović. V 71. minuti je močno dišalo po drugem golu Barcelone. Protinapad je bil hiter, Suarezov strel je Handanović obranil, potem pa je Coutinho zadel okvir gola. Naslednji pri Barceloni, ki je poizkušal, je bil Rakitić, njegov strel je bil blizu uspeha. V 83. minuti pa 2:0. Strelec je bil Jordi Alba, ki je zaključil lepo akcijo Barcelone in sprejel podajo Rakitića, Handanović je bil nemočen. Poraz Interja bi bil nocoj lahko še višji, če ne bi na golu stal Handanović, ki je znova dobro posredoval v 90. minuti, ob poizkusu Suareza.
loading...

24
Milkyway
25.10.2018, 11:01
Spaleti me je razočaral, Vrsaljko in Politano bi morala igrati od začetka!Valero je, povprečen igralec. Realno, nisem pričakval, da bi se Inter enakovredno vključil v boj ekipami, katere so WC. So pa na poti do tja.. 2,3 prave okrepitve je potem čist druga dimenzija! 1.polčas so igralci delovali nezansljjivo, vidl se je pri podajah, katere so bile premalo močne. Kar se pa tiče Martineta- sbo moral pa še veliko čokolinota pojest! On lahko trenutno igra samo v SeriE A z slabšimi ekipami, da dobi delovne , odgovorne in taktične navade. Ni še izedlan igralec- lahko pa postane! FORZA INTER
0
0
fcb.fan
25.10.2018, 11:15
Piksi stegar zacnita za real navijat prosim :)
0
0
Lucky boy
25.10.2018, 11:40
Maestro8 + 1... tudi jaz sem vse bolj navdušen nad Arthurjem :) postaja vse boljši in boljši :) izgleda, da smo dobili res top vezista...sem pa malo zaskrbljen glede prihodnosti Dembeleja in Malcolma...po mojem dečka ne bosta več imela dolgo potrpljenja...ne vem, mene Rafinha nikakor ne prepriča, posebej ne v napadu...se mi zdi, da bo vsak trenutek padel...pa pustimo gol, ki ga je dal...pač moje mnenje :)
0
0
Lucky boy
25.10.2018, 11:45
Čakam na statistiko od meskić-a koliko golov je dal Arthur in primerjavo z nevem kom...ter seveda pojasnilo, da je Arthur slab in precenjen, ker ne da vsako sezono 15 golov :)
0
0
partito
25.10.2018, 15:03
Čestitke Barci,razred zase je bila na tej tekmi..Inter je pa šel katastrofalno v tekmo in plačal davek.. Se vidi ,da smo še zeleni z to ekipo...Preveč respekta smo imeli do tekmeca..
0
0
Who?
25.10.2018, 17:11
Ta nosonja te negira iz dneva v dan. Prav šamara tvoje neznanje nogometa na vseh možnih ravneh, pa še kar serješ. Pa dej res se spotakni pa s čelom v robnik useki, ker presedaš u božju mater. Pojma nimaš. Prav uno pojma nimaš. Skoz z nekimi Fantasy Footbal forami uletavaš, ki nimajo najmanjše veze z realnostjo. Pa dej si izklop net model, ker ne samo da si glup, še žališ ljudi, ki imajo umazanijo za nohti več vredno kot celoten tvoj obstoj.
0
0
mstegar
25.10.2018, 17:45
Who? ta nosonja ima več pameti ko ti. Pa kaj z tabo človek? A več ne sme noben povedat svojega mnenja,ampak samo tebe tukaj brat i ntvoje pametovanje. Tudi ti nimaš pojma zgleda o nogometu, da ne vidiš da oničuje Malcoma, vidala i nsedaj še dembeleja, ki si sicer sedenje na klopi ob zadnjih igrah tudi zaslužil.
0
0
mstegar
25.10.2018, 17:48
11Blaugrana11 ja baje bo Barca dala 100m za Kolibaliya če bo Napoli na ta znesek sploh pristal, vsaj tako je včeraj Lukač bluzil. Ampak nikjer po medijih tega ni zasledit, tudi ne v Španskih medijih. Ampak se splača dat 100m za takega branilca, ki bi bil v tandemu z Umtitijem res nor branilski par.
0
0
Who?
25.10.2018, 17:56
Ni problem komentiranje. Problem je pisanje enih te istih gluposti in enih te istih žaljitev. In ja ker vem, da ima več nogometne pameti, se ne spuščam v analiziranje vsake njegove poteze in odločiteve o tem kdo bo igral in kdo ne. In to kar ti delaš ni podajanje mnenja, ampak žaljenje in bluženje. Ne vem zakaj ne bi smel noben napisat svojega mnenja? A se obešam na vsakega al samo na vas par kampelcov, ki gnojite tukaj gor v nedogled in niste zadovolni z ničemer? Ekipa zmaga in to brez Messija, s katerim se je za vas začel nogomet in z njegovo upokojitvijo se bo za vas nogomet tudi zaključil, a ti si sedaj vso nogometno pamet sveta požru, da boš Valverdeja klical z nosonjo in se spuščal v njegove taktične odločitve? In kdo hudiča uničuje Malcoma? A ga ti gledaš vsak dan na treningu? A ti vsak dan spremljaš njegov razvoj? A ti veš kaj se na dnevni bazi dogaja z Malcomom, a je OK, a je poškodovan, a je v dobri formi, a se je aklimatiziral na življenje v Barci in uigral z ekipo? Ne model, ti ga ne spremljaš, Valverde ga spremlja in on sprejme odločitev na podlagi znanja, izkušenj in opažanj, ne na podalgi tega, kolk je Barca za njega plačala in kako hitro teče v igrici.
0
0
25.10.2018, 19:47
Lucky Boy Rafinha je igral zato, ker pozna Inter (lani bil tja posojen), ve kako ekipa igra, pozna sistem. Predvidevam sicer, da je zato začel tekmo. Za Malcoma in Dembeleja me ne skrbi, tudi zanju bodo še minute.
0
0

15

Serie A: Derbi na San Siru potrdil premoč Interja

Matech
22.9.2019, 12:13
Sreča za te cigane, da Slavija Praga ne igra v serie a...

12

Premier League: City dokazal, zakaj je strah in trepet lige

RyanGiggs#1
22.9.2019, 12:28
Tale VAR tehnologija pa je čudna, kot da sodniki na koncu spet odločajo sami, kot je že neštetokrat bilo videno, prekrški, offsajdi, penali ne piskani, kje pa ni prekrškov ali penalov pa jih piska. VAR je en drek in bo bil, dokler sodnik ni prisiljen spoštovati VARa.

2

Ansu Fati se ne počuti Španca

Kami
mstegar - se strinjam, ne pozabi izpostaviti, da je več še pokazal Velverde.

4

1. SNL: Dan za popravljanje vtisa Maribora in Olimpije

fanta
22.9.2019, 12:49
kaj po ko tale vaš bosanko hrvaški žabar dobi eno tekmo prepovedi...Kronaveter pa samo tri tekme za hudo napako sodnika ...e moja sodniška zveza...samo poštenje vas je...uredništvo,a se ne bo nič napisalo o tem...ah on igra za olimpijo,tam se lahko jebe vse po spisku...samo poštenje vas je..... da ne bo kakšne pomote...dečkec je rojen v splitu (mislim vsaj)in ima bosansko državljanstvo,da se ne bi keri kaj vtakno....od poštenjakov.....ZOREEEEEEEEEEEEEE piši ZOREEEEEE...ali ne bo nič strokovno napisano na to kaznico.....

Rabimo rešitve, vendar pa menim, da Zidane nima kapacitet, da bi jih našel. ...več
Predrag Mijatović
Ko pomislite, kdo bi lahko konkuriral za naziv najboljšega na svetu, pomislite na Neymarja, Mbappeja, Salaha. Ampak trenutno je Raheem Sterling pred njimi. Vedno je bil dober igralec, nevaren, pod vodstvom Pepa Guardiole pa lahko postane najboljši na svetu. Še vedno je mlad, rezultati dela s Pepom se vidijo, nekaj stvari pa mora še popraviti. Lahko postane najboljši na svetu. ...več
Xavi o Zlati žogi po Messiju in Ronaldu
Prvič v življenju bo Josip Iličić zaigral v tekmovanju, v katerega po kriterijih absolutne nogometne kakovosti, izkušenj, psihične širine in zrelosti nedvomno sodi. ...več