Damjan Tratnik   20. april 2012
Radamel Falcao igra v sijajni formi

Želi zabiti še na Mestalli

Kolumbijski golgeter Radamel Falcao se veseli pomembne zmage Atletica proti Valencii, a opozarja, da delo še ni dokončano. Zadeti hoče tudi na Mestalli.
10.12.2017 | Evropske lige
Radamel Falcao je bil včeraj veliki junak polfinala evropske lige, v katerem je Atletico pred svojimi navijači povsem zasluženo slavil proti Valencii s 4:2. Nekaj grenkega priokusa je pustilo dejstvo, da je Valencia oba zadetka dosegla v podaljšku obeh polčasov, kljub temu pa netopirje pred povratno tekmo na Mestalli čaka izredno težka naloga. Sploh zato, ker v majici Atletica blesti neustavljivi Falcao, ki je v letošnji sezoni na 43 tekmah zabil že 32 zadetkov.

"Za nami je zelo zanimiva tekma, na kateri sta obe ekipi želeli igrati. Velika zahvala gre navijačem, ki so nas bodrili od prve do zadnje minute. Zavedati se moramo, da je ta obračun še vedno odprt. Sam sem zelo zadovoljen s svojo formo in upam, da bom zadel tudi v Valencii,
" je povedal Falcao, ki je na dobri poti, da postane prvi nogometaš, ki bi kar dvakrat zapored osvojil naslov najboljšega strelca evropske lige.