Premier League

Želi redno igrati

Anže Zajič 7. november 2012 7 Komentiraj
Theo Walcott, ki je kljub majhni minutaži v tej sezoni zabil že osem golov, upa, da se bo že v kratkem njegov status spremenil. Verjame, da si zasluži večjo minutažo.
Arsenal je v torek zvečer v Gelsenkirchnu vodil že z 2:0, a na koncu vseeno prišel le do točke. Domači Schalke je uspel izenačiti, kar pomeni, da se bodo morali Topničarji še potruditi za mesto v osmini finala Lige prvakov. Eden od strelcev za Arsenal je bil Theo Walcott, ki v tej sezoni ni odigral veliko tekem, po zadetku v Nemčiji pa upa in verjame, da se bo tudi to spremenilo.

"Dejstvo je, da bi rad igral, in upam, da bom sedaj tudi dobil priložnost, saj smatram, da si jo zaslužim," je prepričan 23-letnik, ki je v Premier League odigral 8 tekem oziroma 242 minut (v povprečju je torej dobil le pol ure na obračun), v pokalu 2 in v Evropi 3 - skupno pa se je med strelce vpisal kar 8-krat, kar je za dano minutažo vsekakor veliko. "Theo je dobro opravil svoje delo. Njegov pristop je bil pozitiven, bil je tudi svež in spočit. Pri njem ima človek vedno občutek, da lahko naredi razliko, zato niti ne čudi, da je imel tudi v zadnji minuti priložnost za še en zadetek," je mladeniča pohvalil trener Arsenala Arsene Wenger, ki pa o tem, ali bo Walcottu ponudil kaj več priložnosti, ni želel javno razpredati.