Uredništvo    24. februar 2016
Mathieu Flamini je po vstopu v igro hitro zakrivil enajstmetrovko

Flamini zdržal le 47 sekund

Francoski vezist Mathieu Flamini je eden od tragičnih junakov Arsenala z včerajšnje tekme proti Barceloni. Manj kot minuto je bil na igrišču in zakrivil enajstmetrovko.

Francois Coquelin
je v 82. minuti včerajšnje tekme osmine finala Lige prvakov med Arsenalom in Barcelono prepustil svoje mesto Mathieuju Flaminiju. Izkušeni francoski vezist bi moral pomagati zapreti poti do gola, toda storil je ravno nasprotno. Zakrivil je enajstmetrovko, ki jo je Lionel Messi uspešno realiziral.

Poteza Mathieuja Flaminija je razjezila navijače Arsenala, ki so bruhali jezo predvsem na socialnih omrežjih. Zaokrožili so številni posnetki, ki ironično prikazujejo le 47 sekund dolgo "avanturo" Flaminija pred enajstmetrovko.