Uredništvo    3. avgust 2016
Neverjeten razplet obračuna APOEL-Rosenborg

Rosenborg v podaljških ob napredovanje

Do 90. minute je v Nikoziji kazalo na napredovanje Rosenborga, ki pa je v sodnikovem podaljšku v nekaj minutah prejel tri gole, tako da je v play-off za LP napredoval APOEL.
7.12.2017 | Evropski pokali

Potem ko so prvo tekmo na Norveškem izgubili z 1:2, se je v 90. minuti srečanja v Nikoziji, med APOEL-om in Rosenborgom, zdelo, da so Ciprčani izločeni. Njihova vztrajnost pa se je na koncu vendarle obrestovala, kajti v 91. minuti so uspeli doseči zadetek za 1:0 - zadel je Gianniotas. S tem rezultatom so bili Ciprčani hkrati že uvrščeni naprej, toda dolg sodnikov podaljšek so uspeli izkoristiti v še večji meri, kajti v šesti (Vander) in deveti minuti (De Vincenti) podaljška so dosegli še dva zadetka in tako tekmo dobili z rezultatom 3:0!