Uredništvo    22. oktober 2013
Maks Barišić v polno, AC Milan poražen

Zabil ga je Barceloni

Maks Barišić še naprej opozarja nase. Mladi Primorec je spet zaigral v Ligi prvakov za mlade in se na tekmi proti Barceloni celo vpisal med strelce. Domači vseeno visoko izgubili.
(foto: splet)
Danes sta se v Italiji pomerili mladi ekipi AC Milana in Barcelone, tekma je bila odigrana v okviru tretjega kroga Lige prvakov za mlade. Čeprav so domači povedli, so na koncu vseeno visoko izgubili, Katalonci so slavili kar s 6:2. Prvi gol na tekmi je bil sicer delo Slovenca - Maks Barišić, ki navdušuje iz nastopa v nastop, je v 16. minuti matiral Fabrica Ondoo, v polno je meril po podaji soigralca Davideja Di Molfette. Do konca prvega polčasa so gostje vodili že s 3:1, domači so nato znižali v 47. minuti, v nadaljevanju pa nato prejeli še tri gole in visoko izgubili pred svojimi gledalci.

Barišić je za mlade Rossonere odigral vso tekmo, dokazoval se je tudi njegov rojak Žan Benedičič. Tudi slednji je obračun začel v prvi enajsterici, trener Filippo Inzaghi ga je zamenjal v 73. minuti, ko je namesto njega na zelenico prišel nadarjeni bosanski nogometaš Andrej Modić.