Serie A

Uredništvo 13. maj 2013 21 Komentiraj
Na tekmi med AC Milanom in Romo je Sulley Ali Muntari prejel sila bizaren rdeči karton. Pod prho je moral, ker se je zapletel v čisto pravo rokoborbo z glavnim sodnikom.

22
Dadojc
13.5.2013, 13:52
Muntari je seveda pretiraval in je upravičeno dobil rdeči karton in nasploh nwm kaj mu pere zadnje čase...prot Pescari zabije lepotico od gola, pol pa tukej s takimi izpadi in zdej bo namesto njega igral Nocerino na zadnji tekmi, bravo res! AMPAK, dejstvo je da je bil sodnik izgubljen, ker ni reagiral na rasistične opazke SKOZI CELOTNO TEKMO in je vsak prekršek na meji sodil v korist Rome...da ne govorimo o podaljšku...človek določi 6 minut, v 92 minuti pokaže rdečega Tottiju, kar je vzelo še vsaj minuto če ne celo več, konec tekme pa piska pri 95:12...svašta res.
13.5.2013, 15:09
Hehe mogoče se pa tut zlata barva nebo ravno obnesla..
0
0
Dinho8O
13.5.2013, 17:04
Popolnoma pravilno...igralec se nima kaj dotikat sodnika. Muntari ga je celo objemal kot svojega psa lol
0
0
Jonathan
13.5.2013, 17:26
retropil, poglej na to situacijo z objektivnega vidika, ti bo takoj jasno... pravilna izključitev in pravilen rumen karton za Balotelija. Naj bo prvi faul gor ali dol, če je grob je to to. Lahko pa bi sodnik zaradi rasizma že v prvem polčasu prekinil tekmo vsaj za nekaj trenutkov, napovedovalec pa bi moral opozoriti gledalce.
0
0
boyaninho
13.5.2013, 20:25
Jonathan si gledal tekmo? napovedovalec je opozoril navijače rome.klub roma je dobil 50.000 eur kazni zaradi žalitve balotellija.ampak če se mene vpraša so pa navijači smešni po eni strani.kadar mario zabija gole za italijo potem pa ni črnuh pa opica pa nočem žaliti upam da razumeš.
13.5.2013, 23:49
Baje bo naslednjo sezono čokoladica twix med "sponzorji" Milana.
0
0
Sir Gregor Ferguson
14.5.2013, 10:00
Kar dober rokoborski prijem, zagotovo muntari kampira za ponovno uvrstitev rokoborbe na OI.
0
0
PER VEDERE SEGNARE KAKA'
14.5.2013, 15:08
Bravo retropil!!! kdor ni gledal tekme, ne more soditi situacije! Ta sodnik je absurd Serie A že kar nekaj časa. Mogoče navijači naciji že kar vedo, kje lahko žalijo in kje ne... In Muntariju je pač ušlo nekaj iz ust, sodnik pa takoj kot furmanski na pot v žep. Ko da bi policijsko značko imel tam in se za njo skrival. Žal je bilo Muntariju, vendar žal prepozno..! Reakcije pa se mora profesionalni nogometaš sramovati, žal..
0
0

39

Zahović sodniškemu združenju: Ne poneumljajte ljudi

retep
23.3.2019, 12:02
In izjava Z.Z. potrjuje točno to, kar je res. Za vsakega poznavalca odnosno ljubitelja nogometa, ki je vide kaj zgodilo, je kasnejša obrazložitev sodniške mafije, več kot samo poneumljanje ljudi ampak samega sebe. In končno, niti nedosojena očitna enajstmetrovka vas ne rešuje. In to peče, hi, hi, hi....

4

Rui Costa: Nekaterih se pač ne da zadržati

piksi
23.3.2019, 12:08
In potem Varane tudi stane 100m,pa ne veš kaj bi si mislil.

7

Barcelona potrdila: Messi je poškodovan

fcb.fan
23.3.2019, 12:10
Dinho, tak grozno bolijo neuspehi svojega ljubljenega kluba oz bolje receno PROPAD, da privoscis igralcu poskodbo? Glupan

4

Sijajni Raheem Sterling razbil začudene Čehe

timislo
23.3.2019, 12:15
Do 2013 ja

Maribor je s sodniki počel že marsikaj. Enoten imenovalec je ustvarjanje pritiska, ki se sliši kot igra, ki je "del posla" ...več
Klemen Kos v komentarju
Nekoč bo Zinedine postal selektor Francije. Ne vem kdaj, lahko prej, lahko kasneje, a to se mi zdi logičen redosled, tako kot je bil v moji karieri. ...več
Didier Deschamps o bodočem selektorju Francije
Prihaja domača tekma z Makedonijo, ki jo moramo zmagati. Če smo nocoj izgubili dve točki, jih moramo nadomestiti doma ...več
Josip Iličić po remiju Slovenije z Izraelom

Kaj pričakujete od prve tekme Slovenije v kvalifikacijah za Euro 2020? Nasprotnik bo Izrael.