Bundesliga

Omladič prvič od prve minute

Uredništvo 14. februar 2015 3 Komentiraj
Nik Omladič je v dresu Eintrachta iz Braunschweiga prvič zaigral od prve minute, a s svojim novim klubom tekmo druge nemške lige proti Bochumu vseeno izgubil.
Nekaj več kot 13.000 gledalcev je sinoči spremljalo tekmo druge nemške lige med Bochumom in Eintrachtom iz Braunschweiga. Nas je omenjena tekma seveda zanimala zaradi potencialnega reprezentanta Nika Omladiča, ki je po slovesu od Olimpije član Eintrachta.

Omladič je sinoči prvič zaigral od prve minute, vendar poraza svojega kluba z 2:3 vseeno ni uspel preprečiti. Eintracht je z drugim zaporednim porazom padel na peto mesto prvenstvene lestvice.