Uredništvo    17. december 2017
Bundesliga, 17. krog

Bundesliga: Šov v Hannovru, šok za Leipzig

Hannover in Bayer sta danes uprizorila eno najbolj spektakularnih tekem sezone v Bundesligi,. Hertha pa je z igralcem manj v gosteh premagala Leipzig, ki je doživel že četrti poraz.

AUGSBURG 3:3 FREIBURG
Finnbogason 1., 91. in 93.; Gunter 20., Petersen 48. in 65.

EINTRACHT FRANKFURT 2:1 SCHALKE 04
Jović 2., Haller 65.; Embolo 82., Naldo 95.

KÖLN 1:0 WOLFSBURG
Clemens 67.

STUTTGART 0:1 BAYERN MUNCHEN
Muller 79.

WERDER BREMEN 2:2 MAINZ 05
Bargfrede 2., Belfodil 17.; Quaison 70., Frei 93.

BORUSSIA DORTMUND 2:1 HOFFENHEIM
Aubameyang 63. (11m), Pulišić 89.; Uth 21.

Nedelja
HANNOVER 96 4:4 BAYER LEVERKUSEN
Bebou 12., Fullkrug 21. (11m), Klaus 45., Korb 83.; Brandt 11., Mehmedi 25., Bailey 47. in 67.

RB LEIPZIG 2:3 HERTHA
Orban 68., Halstenberg 90.; Selke 5. in 51., Kalou 31.
Rdeči karton: Torunarigha 7. (Hertha)
Kevin Kampl (RB Leipzig) je odigral celo tekmo.

Povezava: Vse o 1. Bundesligi
Komentarji: 5
Werder Lunik 17.12.2017, 11:48 Prijavi komentar
Aja, Kölnu smo še pozabili čestitat za prvo zmago. Verjamem, da so dovolj dobri, da znajo imet spomladi tudi "serijo" in se mogoče lahko še rešijo, bo pa veliko odvisno od rezultatov ostalih kandidatov za izpad.
sicksi 17.12.2017, 09:12 Prijavi komentar
Zanimivo Fingbonnason no eni tekmi90 minut zaporedoma ni dal gola pa je vseeeno dal hattrick.
elativ 16.12.2017, 23:04 Prijavi komentar
Me veseli da zmagujemo ampak moram rečt, da nisem niti malo navdušen. Danes je Hoffenheim igral bolje od BvBja. Zopet ogromno prostora puščali napadalcem. Edino kar je bilo uredu je učinkovitost. Sijajen gol dragulja Pulišića je odločil pač. Zelo pa me je začel nervirati egotrip Yarmolenka.
Thomas Müller 16.12.2017, 20:38 Prijavi komentar
kok pa je imal ta bayern to sezono srecnih zmag? toliko kot dortmund nesrecnih porazov.....
Werder Lunik 16.12.2017, 17:23 Prijavi komentar
No, tole kar je pa Mainz danes "spustil" Bremnu je pa dobesedno mind fuck. :D Dobljena tekma, v prvem polčasu so jih čisto razbili in bi bilo lahko gladko 6-0, odštevaš sekunde do 14. mesta potem pa.. Lol, če ne bi bilo tolk smešno bi bilo kar žalostno. Ampak sem že navajen, o ja. :D