Bundesliga

Bayer lovi BVB

Uredništvo 11. november 2012 8 Komentiraj
Bayern, Borussia iz Dortmunda in Schalke so 11. krog nemške Bundeslige preživeli brez prestresov. Bavarci so z 2:0 odpravili Eintracht, Dortmund je slavil v Augsburgu.

AUGSBURG 1:3 BORUSSIA (D)
Molders 81.; Reus 9., Lewandowski 51. in 70.

STUTTGART - HANNOVER
GREUTHER FÜRTH - BORUSSIA (M) (obe ob 17.30)

10.11.2012, 18:08
Bayern sicer ni igral ne vem kako, vendar kar šteje, so 3 točke.
0
0
mucek
10.11.2012, 20:39
"preživeli brez prestresov" ... no ja, Bayern se je moral kar boriti za zmago, schalke pa je tudi že gubil proti werderju in so se komaj v drugem polčasu pobrali :)
0
0
pfc1
10.11.2012, 22:16
11 tekem in samo štirje prejeti zadetki, to je fenomenalno.
11.11.2012, 10:10
Muller je prvi izvajalec, ker je začel na klopi (kljub temu da je bil že v igri medtem) je izvajal št. 2 za te stvari Alaba! Sam penal je bil smešen, ne vem kje ga je sodnik videl.
0
0
mucek
11.11.2012, 10:43
@bayern se strinjam da je bil penal smešen, samo je pozneje tudi enkrat schweini padel v kazenskem prostoru, pa bi tisto lahko bil penal :) Drugače pa me zanima če bi bayernu uspelo zmagat brez tega penala :D
0
0

9

Slovenija tudi proti Makedoniji prekratka za zmago

lej ga tega
25.3.2019, 0:55
Ne moremo ravno iskati krivca v zadnjem členu napačno odigrane igre, kurtič ni uspel izvajat pritiska ni prestregal žog in posledica je da so tudi oni imeli nekaj od igre čeprav so smradi zavlačeval vsaj 15 minut ukradli.

25.3.2019, 1:03
a si ga gledal zadnjo leto ko je povprecno dobival na tekmo po 3,4 gole? ter blamaze v dresu Reala

4

Skupina G: Slovenija ni izkoristila lepe priložnosti

Qulandia
25.3.2019, 1:07
Igra je odlicna, na zalost pa se pojavljajo majhne napake, ki nam skoz pokvarijo rezultat. Ilicic pa tako preigrava da ga je lustno gledat. Mamo se lepe sanse, treba se izogibat porazom.

"Včasih se v nogometu zgodi – in imate dober primer pri mojem bivšem klubu – da imajo spremembe takojšen učinek, dolgoročnega pa ne. ...več
Mourinho zbodel Solskjaerja
Lahko izgubiš, vendar pa je huje, ker smo izgubili na način, ki za nas nikoli ni bil sprejemljiv. ...več
Kapetan Atletica Diego Godin o krizi madridske ekipe.
Slovenija je dajala občutek, da si želi in zmore, da zdaj zavzeto išče pot do gola, da skuša kontrolirati igrišče, da je sposobna brez cirkusa rešiti manj pomembna vprašanja izven igrišča (kapetan) in se prepustiti vodenju najboljšemu v moštvu Josipu Iličiću. ...več