NOVICE Več novic...
Nov velik uspeh Anglije
18
22.6.2017 | Mednarodni nogomet
Anglija je po uvrstitvi v finale evropskega prvenstva do 17 let in zmagi na svetovnem prvenstvu do 20 let dosegla nov velik uspeh mladinskih selekcij, saj se je izbrana vrsta do 21 uvrstila v polfinale Eura U-21.
Sterling za žrtve požara
0
16.6.2017 | Mednarodni nogomet
Krilni nogometaš Manchester Cityja in angleške reprezentance Raheem Sterling naj bi žrtvam požara, ki je divjal po londonski stolpnici Grenfell Tower, daroval zajeten znesek.
Angleži mladinski svetovni prvaki!
9
11.6.2017 | Mednarodni nogomet
Reprezentanca Anglije je v finalu svetovnega prvenstva do 20 let v Južni Koreji z 1:0 premagala Venezuelo in prvič v svoji zgodovini osvojila naslov svetovnih mladinskih prvakov. Dominic Solanke igralec turnirja.
Nacistične geste? Doživljenjska prepoved
6
7.6.2017 | Mednarodni nogomet
Zaradi nacističnih gest na marčevski prijateljski tekmi proti Nemčiji je Angleška nogometna zveza dvema navijačema doživljenjsko prepovedala na gostujoče tekme reprezentance.