Liga Prvakov

Tavares potrebuje "družbo"
KOMENTAR: Zategnjen pas Maribora je povečal tveganje za neuspeh v evropskih kvalifikacijah, ki pa se je državnim prvakom obrestovalo. Do evropske jeseni so prišli po zaslugi znova odkrite kakovosti znotraj moštva - Marcosa Tavaresa.
Tavares potrebuje "družbo"
Poraz, ki ne zapira vrat
Kek z enakim izhodiščem kot Maribor
Mariborčane čaka izraelski tiger
Navajeni vročih gostovanj
ANKETA
Kateri od naših klubov bo to sezono najdlje zdržal v Evropi?



TEKME
LESTVICA
EKIPE
Skupinski del
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 1:1 Arsenal Arsenal
13.09. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:1 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
28.09. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 2:0 Basel Basel
28.09. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 1:3 Paris SG Paris SG
19.10. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 6:0 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
19.10. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 3:0 Basel Basel
01.11. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:2 Paris SG Paris SG
01.11. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 2:3 Arsenal Arsenal
23.11. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 2:2 Paris SG Paris SG
23.11. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 0:0 Basel Basel
06.12. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:4 Arsenal Arsenal
06.12. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 2:2 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:1 Bešiktaš Bešiktaš
13.09. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 1:2 Napoli Napoli
28.09. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 4:2 Benfica Benfica
28.09. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
19.10. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 2:3 Bešiktaš Bešiktaš
19.10. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 0:2 Benfica Benfica
01.11. 18:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Napoli Napoli
01.11. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:0 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
23.11. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 3:3 Benfica Benfica
23.11. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 0:0 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
06.12. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 6:0 Bešiktaš Bešiktaš
06.12. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:2 Napoli Napoli
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 7:0 Celtic Celtic
14.09. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 4:0 Borussia M. Borussia M.
28.09. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:2 Barcelona Barcelona
28.09. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 3:3 Manchester City Manchester City
19.10. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:2 Borussia M. Borussia M.
19.10. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:0 Manchester City Manchester City
01.11. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:1 Celtic Celtic
01.11. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 3:1 Barcelona Barcelona
23.11. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:1 Manchester City Manchester City
23.11. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:2 Barcelona Barcelona
06.12. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:0 Borussia M. Borussia M.
06.12. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:1 Celtic Celtic
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
13.09. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:0 Rostov Rostov
28.09. 20:45 Olimp 2 Rostov Rostov 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
28.09. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 1:0 Bayern Munchen Bayern Munchen
19.10. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 4:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
19.10. 20:45 Olimp 2 Rostov Rostov 0:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
01.11. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:1 Rostov Rostov
01.11. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Bayern Munchen Bayern Munchen
23.11. 18:00 Olimp 2 Rostov Rostov 3:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
23.11. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
06.12. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
06.12. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 Rostov Rostov
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
14.09. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 1:2 Monaco Monaco
27.09. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
27.09. 20:45 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 0:1 Tottenham Tottenham
18.10. 20:45 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:1 Monaco Monaco
18.10. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 0:0 Tottenham Tottenham
02.11. 20:45 Wembley Tottenham Tottenham 0:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
02.11. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:0 CSKA Moskva CSKA Moskva
22.11. 18:00 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
22.11. 20:45 Stade Louis II. Monaco Monaco 2:1 Tottenham Tottenham
07.12. 20:45 Wembley Tottenham Tottenham 3:1 CSKA Moskva CSKA Moskva
07.12. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3:0 Monaco Monaco
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:1 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
14.09. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 0:5 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
27.09. 20:45 Estadio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 2:0 Legia Legia
27.09. 20:45 Signal-Iduna-Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2:2 Real Madrid Real Madrid
18.10. 20:45 Estadio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
18.10. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 5:1 Legia Legia
02.11. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 3:3 Real Madrid Real Madrid
02.11. 20:45 Westfallen Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
22.11. 20:45 Estádio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:2 Real Madrid Real Madrid
22.11. 20:45 Westfallen Borussia Dortmund Borussia Dortmund 8:4 Legia Legia
07.12. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
07.12. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 1:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Estadio Do Dragao Porto Porto 1:1 Kobenhavn Kobenhavn
14.09. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 0:3 Leicester City Leicester City
27.09. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:0 Porto Porto
27.09. 20:45 Telia Parken Kobenhavn Kobenhavn 4:0 Club Brugge Club Brugge
18.10. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 1:2 Porto Porto
18.10. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:0 Kobenhavn Kobenhavn
02.11. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 1:0 Club Brugge Club Brugge
02.11. 20:45 Parken Kobenhavn Kobenhavn 0:0 Leicester City Leicester City
22.11. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 2:1 Club Brugge Club Brugge
22.11. 20:45 Parken Kobenhavn Kobenhavn 0:0 Porto Porto
07.12. 20:45 Estádio Do Dragão Porto Porto 5:0 Leicester City Leicester City
07.12. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 0:2 Kobenhavn Kobenhavn
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 3:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
14.09. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 0:0 Sevilla Sevilla
27.09. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:4 Juventus Juventus
27.09. 20:45 Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla Sevilla 1:0 Lyon Lyon
18.10. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:1 Sevilla Sevilla
18.10. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 0:1 Juventus Juventus
02.11. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 1:1 Lyon Lyon
02.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 4:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
22.11. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:1 Lyon Lyon
22.11. 20:45 Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla Sevilla 1:3 Juventus Juventus
07.12. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 0:0 Sevilla Sevilla
07.12. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 2:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Osmina finala
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.02. 20:45 Park princev Paris SG Paris SG 4:0 Barcelona Barcelona
14.02. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
15.02. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:1 Arsenal Arsenal
15.02. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:1 Napoli Napoli
21.02. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2:4 Atletico Madrid Atletico Madrid
21.02. 20:45 Etihad Manchester City Manchester City 5:3 Monaco Monaco
22.02. 20:45 Dragao Porto Porto 0:2 Juventus Juventus
22.02. 20:45 Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 2:1 Leicester City Leicester City
07.03. 20:45 San Paulo Napoli Napoli 1:3 Real Madrid Real Madrid
07.03. 20:45 Emirates Arsenal Arsenal 1:5 Bayern Munchen Bayern Munchen
08.03. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 6:1 Paris SG Paris SG
08.03. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 4:0 Benfica Benfica
14.03. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 1:0 Porto Porto
14.03. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 2:0 Sevilla Sevilla
15.03. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 0:0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
15.03. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:1 Manchester City Manchester City
Četrtfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
11.04. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 3:0 Barcelona Barcelona
12.04. 18:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2:3 Monaco Monaco
12.04. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 1:0 Leicester City Leicester City
12.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:2 Real Madrid Real Madrid
18.04. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 4:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
18.04. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
19.04. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 0:0 Juventus Juventus
19.04. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Polfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
02.05. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
03.05. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 0:2 Juventus Juventus
09.05. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 2:1 Monaco Monaco
10.05. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:1 Real Madrid Real Madrid
Finale
DATUM URA PRIZORIŠČE
03.06. 20:45 Millennium Stadium Cardiff Juventus Juventus 1:4 Real Madrid Real Madrid
OSTALE NOVICE Več novic...
Ljudski vrt razprodan za Hapoel
8
18.8.2017 | Evropski pokali
Če ste nameravali na tekmo Maribor - Hapoel in še nimate vstopnice, potem je vaš vlak že odpeljal. Iz Maribora so namreč sporočili, da so vstopnice razprodane.
Tavares potrebuje "družbo"
19
17.8.2017 | Evropski pokali
KOMENTAR: Zategnjen pas Maribora je povečal tveganje za neuspeh v evropskih kvalifikacijah, ki pa se je državnim prvakom obrestovalo. Do evropske jeseni so prišli po zaslugi znova odkrite kakovosti znotraj moštva - Marcosa Tavaresa.
Z malo sreče in navijači bo šlo
4
17.8.2017 | Evropski pokali
Vezist Maribora Damjan Bohar obžaluje, da je Maribor tako hitro zapravil vodstvo proti Hapoelu, kljub porazu pa meni, da bi Ljudski vrt lahko znova proslavil udeleženca Lige prvakov.
Video: Je to enajstmetrovka?
27
17.8.2017 | Evropski pokali
Podoživite še enkrat sporni trenutek včerajšnje tekme med Hapoelom in Mariborom, v katerem je sodnik dosodil zelo sporno enajstmetrovko v korist izraelskega moštva.
Video: Izjemen gol Nwakaemeja
2
17.8.2017 | Evropski pokali
Včerajšnji vodilni gol Maribora je Anthony Nwakaeme izjemno hitro izničil, to pa je storil z izjemnim diagonalnim udarcem, ki se je prebil med najlepše zadetke playoffa za ligo prvakov.
Poraz, ki ne zapira vrat
67
16.8.2017 | Evropski pokali
Maribor se iz Izraela vrača poražen, a še vedno živ. Doseženi zadetek in minimalen poraz sta zagotovilo za izjemno napeto povratno tekmo. Junak državnih prvakov v Izraelu še enkrat več Marcos Tavares.
Kek z enakim izhodiščem kot Maribor
95
16.8.2017 | Evropski pokali
Rijeka je v Pireju povedla proti Olympiacosu, na koncu pa po zadetku Grkov v sodnikovem podaljšku izgubila z 1:2. Sevilla slavila v Turčiji, Napoli pred svojimi navijači z 2:0 boljši od Niceja.
Alexander-Arnold: Občutek je neopisljiv
6
16.8.2017 | Evropski pokali
Na evropsko nogometno sceno se je včeraj s sijajnim debijem izstrelil Trent Alexander-Arnold, ki je z golom in tudi sicer odlično predstavo bil prvo ime Liverpoolove zmage v Hoffenheimu.
Mariborčane čaka izraelski tiger
20
16.8.2017 | Evropski pokali
Mariborčane čaka nasprotnik, ki je v zadnjih dveh letih porušil razmerja moči v izraelskem nogometu in ki uvrstitev v skupinski del Lige prvakov dojema kot popoln vrhunec najboljšega obdobja v zgodovini kluba.
Navajeni vročih gostovanj
2
16.8.2017 | Evropski pokali
Slovenski prvak Maribor bo nocoj v prvi tekmi playoffa kvalifikacij za ligo prvakov gostoval pri izraelskem Hapoelu iz Beer-Sheve. Kapetan vijoličastih Marcos Tavares je pred tekmo optimističen in opozarja na izkušnje mariborske ekipe s tovrstnih tekem in zahtevnih gostovanj.