Damjan Tratnik   30. april 2013
Arjen Robben opozarja soigralce

Če kdo, lahko Barcelona

Zvezdnik Bayerna iz Munchna Arjen Robben soigralce opozarja, da Barcelone navkljub visokemu porazu v Munhcnu nikoli ne velja odpisati. "Bayern še ni v finalu", prav Nizozemec.
Vrača se Bundesliga: Pet ugoto...
Bayern iz Munchna je na prvi tekmi z izjemno predstavo povsem onemogočil Barcelono, ki si v 90 minutah trpljenja na Allianz Areni ni priigrala niti ene resne priložnosti za zadetek. Navkljub sila bledemu vtisu Kataloncev na prvi tekmi zvezdnik Bayerna Arjen Robben opozarja, da Barcelone nikoli ne velja podcenjevati niti za hip, saj je po njegovem mnenju edina ekipa na svetu, ki bi bila zmožna nadoknaditi tako velik zaostanek.

"Največja napaka bi bila, če bi mislili, da smo že v finalu. Še naprej zelo spoštujemo Barcelono. Prvo tekmo smo dobili s 4:0, a če kje na svetu obstaja ekipa, ki bi bila zmožna nadoknaditi takšen zaostanek, je to zagotovo Barcelona. Ne smemo biti niti za odstotek slabši kot smo bili na prvi tekmi. Morda bomo morali biti tokrat celo še bolj osredotočeni," je povedal Robben, sicer eden najboljših igralcev prvega medsebojnega obračuna v Allianz Areni.