Stran
od 7
21.8.2017
Evropske lige
Nizozemski prvak Feyenoord je dobil bitko z mnogimi snubci iz najmočnejših prvenstev za Šveda Sama Larssona, ki se je v Rotterdam za 7 milijonov evrov preselil iz Heerenveena.
0
13.8.2017
Feyenoord je na uvodni tekmi sezone v nizozemski Eredivisie z 2:1 premagal Twente, pri katerem je nastopil tudi slovenski reprezentant Dejan Trajkovski. Ajax začel s porazom.
1
6.8.2017
Feyenoord je ob debiju Tima Matavža premagal Vitesse in osvojil nizozemski superpokal, na Portugalskem pa se je te lovorike veselila lizbonska Benfica.
0
3.7.2017
Francoski prvak Monaco je podpisal petletno pogodbo z nizozemskim reprezentantom Terencejem Kongolom, ki bo v moštvu bržčas nasledil zelo zaželenega Benjamina Mendyja.
4
28.6.2017
Italijanska Roma je potrdila prihod 22-letnega nizozemskega bočnega branilca Ricka Karsdorpa, ki je igral vidno vlogo v triumfalni sezoni novega nizozemskega prvaka Feyenoorda.
5
17.6.2017
Nizozemski mediji poročajo, da obstajajo vse večje možnosti za povratek Robina van Persieja, ki bi po 13 letih lahko nase znova nadel majico matičnega Feyenoorda.
0
17.5.2017
Napadalec Feyenoorda in idol navijačev Dirk Kuyt je le nekaj dni po tem, ko je s hat-trickom Feyenoordu pomagal osvojiti naslov državnega prvaka, razglasil konec svoje kariere.
1
16.5.2017
Dirk Kuyt se je odločil drugače. Kariere ni zaključil na Kitajskem, v ZDA ali kakšen drugem paradižu za upokojene zvezdnike, temveč je odšel v svoj posvojeni matični klub in spisal najlepše poglavje svoije kariere.
2
15.5.2017
Igral je finale Lige prvakov in finale svetovnega prvenstva, toda krona njegove kariere je osvojeni naslov nizozemskega prvaka. Dirk Kuyt slavi.
2
14.5.2017
Rotterdam je eksplodiral! Feyenoord je v zadnjem krogu zdržal pritisk in na krilih trikratnega strelca Dirka Kuyta s 3:1 premagal Heracles ter se veselil prvega naslova državnega prvaka po 18 letih čakanja.