Uredništvo    20. februar 2013
Prijateljska tekma

Partizan porazil Koper

Srbski prvak Partizan iz Beograda je odigral še drugo prijateljsko tekmo na pripravah v Sloveniji. S črno-belimi se je pomeril Koper in izgubil z 1:2.
Krog zaključujeta Rudar in Cel...
Slovenski prvoligaš Koper je bil včeraj drugi nasprotnik Partizana na pripravah v Sloveniji. Črno-beli so pred dnevi že igrali z Gorico, tokrat pa so gostovali na koprski Bonifiki in vknjižili novo zmago. Srbski prvak je dobil prvi polčas (1:0), slavil pa je tudi po 90 minutah igre, in sicer z rezultatom 2:1. Zmagovalni zadetek je dosegel Stefan Ščepović. Za Koprčane je zadetek dosegel italijanski napadalec Daniel Bradaschia

Koper: Nenezič, Palčič, Mavrič, Blažič, Hadžič, Čovilo, Migliorini, Guberac, Brečevič (Mandy 83), Galešič (Črnigoj 90), Bradaschia (Popovič 69)