Stran
od 6
22.4.2017
Evropske lige
Ukrajina bo kot kaže za prvaka okronala Šahtar. Klub iz Donjecka je namreč dobil veliki derbi z Dinamom v Kijevu in tako povečal prednost na vrhu lestvice.
0
13.12.2016
Vratarske rokavice je za vedno odložil Aleksandr Šovkovski, ki je branil vse do 41. leta. Ukrajinca si bomo dobro zapomnili tudi pri nas, prav njega je namreč "lobal" Ačimović.
2
6.12.2016
Namesto bitke za izločilne boje ob porazu Benfice proti Napoliju so si nogometaši Bešiktaša privoščili pravi pogrom. V Kijevu je bilo kar 6:0 za Dinamo!
0
23.11.2016
Remi v Carigradu je bil za Napoli ugoden, toda italijanski prvoligaš ga ni znal izkoristiti, saj je le remiziral z Dinamom. Za preboj naprej bo odločal zadnji krog.
0
9.11.2016
Hrvaški reprezentant Domagoj Vida je v Kijevu ostal brez vozniškega dovoljenja, potem ko je ob policijski kontroli ob štirih zjutraj napihal 1,51 promila alkohola.
3
1.11.2016
Lizbonska Benfica je z enajstmetrovko Eduarda Salvia premagala kijevski Dinamo, ki je Portugalcem nudil močan odpor in v drugem polčasu tudi sam zastreljal enajstmetrovko za izenačenje.
0
19.10.2016
Benfica je v tretjem poskusu le zmagala in sicer proti Dinamu iz Kijeva, ki je bolj ali manj že izpadel iz igre za uvrstitev v naslednji krog. Zadela sta Argentinca Salvio in Cervi.
0
28.9.2016
Ena najmanj atraktivnih tekem dneva se je odvila v turškem Carigradu, kjer sta si domači Bešiktaš in gostujoči Dinamo Kijev razdelila točki.
0
13.9.2016
Ukrajinci so napovedali boj za presenečenje in do 36. minuti so bili blizu. Toda vodstvo Garmasha je izničil novinec pri Napoliju Arkadiusz Milik, ki je z dvema goloma poskrbel za zmago.
7
30.5.2016
Po finalu Lige prvakov je jasno, da bo na žrebu za naslednjo sezono tega tekmovanja v prvem krogu na nasprotnike čakal Real Madrid, medtem ko bo Atletico Madrid zasedel mesto v drugem bobnu.