Stran
od 5
25.5.2017
Evropske lige
Slovenski reprezentant Benjamin Verbič pri Kobenhavnu še naprej zbira trofeje. Že drugo sezono zapored je z najmočnejšim danskim klubom osvojil dvojno krono in tako zmagoslavno končal uspešno sezono.
0
6.5.2017
Na Danskem nič novega. Kobenhavn je ubranil v lanski sezoni osvojeni naslov danskega prvaka in bo znova igral v kvalifikacijah za Ligo prvakov.
0
18.4.2017
Benjamin Verbič je odločil veliki danski derbi, po katerem je zdaj le še za "teorijo" oddaljen od novega naslova prvaka. Bivši nogometaš Celja želi postati "invincible".
5
20.2.2017
Benjamin Verbič je na derbiju z Brondbyjem odigral prve minute po poškodbi. Trenerja s svojo predstavo ni najbolj prepričal. Sikošku vseh 90 minut.
0
30.1.2017
Danskega prvaka Kobenhavn po Thomasu Delaneyju zapušča še en pomemben nogometaš. Bočni branilec Ludwig Augustinsson se seli v Werder Bremen.
9
5.1.2017
Slovenski reprezentant Benjamin Verbič s Kobenhavnom še ni začel priprav na drugi del sezone. V Dohi trenutno dela na sanaciji poškodbe trebušnega zidu.
1
7.12.2016
Kobenhavn je odličen nastop v Ligi prvakov sklenil z zasluženo zmago v Bruggeju, ki pa ob visoki zmagi Porta vendarle ni bila dovolj za napredovanje. Benjamin Verbič zaradi poškodbe ni igral.
0
30.11.2016
Kobenhavn je v danskem prvenstvu dominantna sila in še naprej le zmaguje. Benjamin Verbič zadnje tekme igra v konici napada, razlog za to so poškodbe v ekipi.
1
24.11.2016
Kobenhavn je sinoči odigral zadnjo domačo tekmo v Ligi prvakov letos. Navijači so to znali proslaviti, ekipi so pripravili čudovit sprejem. Več v videu.
3
22.11.2016
V danski prestolnici dva različna polčasa. V prvem pobuda Kobenhavna, pri katerem je Benjamin Verbič zaigral v konici napada, v drugem pa juriš Porta. Na koncu 0:0.