Stran
od 42
22.10.2017
Evropske lige
Hajduk in Dinamo sta na izvrstni tekmi v Splitu razdelila plen, še do 89. minute pa je Hajduk vodil z 1:0. Na koncu se je srečanje končalo z 2:2, pri tem je odigral svojo vlogo tudi Petar Stojanović.
3
15.10.2017
Dinamo je kljub le remiju z Osijekom za točko povečal prednost pred Rijeko, ki je izgubila v Puli. Vodilna kluba 1. HNL zdaj loči pet točk razlike. Povratek Arijana Ademija.
0
13.10.2017
Profesionalna madžarska produkcijska ekipa je s kamioni in več kot 20 ljudmi prispela v zagrebški Maksimir, kjer je pripravila televizijski prenos za enega človeka - šejka v Katarju!
0
7.10.2017
Med 60 nogometaši, rojenimi leta 2000, ki jih kot velike talente izpostavlja britanski The Guardian, je tudi sin slovitega Georgea Weaha.
0
29.9.2017
S klasično zgodbo "kaj bi bilo, če bi bilo" je tokrat postregel selektor Bosne in Hercegovine Mehmed Baždarević, ki se je pohvalil, da je med prvimi prepoznal talent Luke Modrića.
0
21.9.2017
Klima okrog zagrebškega Dinama je vse slabša. Po napadih na Zdravka Mamića, "potopljenem" Maksimiru, bančni blokadi in izpadu iz Evrope so neznanci pretepli še trenerja Maria Cvitanovića.
7
14.9.2017
Zagrebški Dinamo mora izplačati zaostale dolgove. Dražen Ladić je s svojo zahtevo poskrbel, da je bančni račun zagrebškega kluba celo blokiran.
4
25.8.2017
Južni sosedi so imeli sinoču v ognju tri železa, vendar ostali praznih rok. Dinamo izpadel v Albaniji, Osijek na Dunaju, Hajduk pa pred domačimi gledalci proti Evertonu. Žreb čaka le Kekova Rijeka.
2
11.8.2017
Rijeka je v velikem derbiju 5. kroga hrvaškega prvenstva doma z 0:2 izgubila proti zagrebškemu Dinamu, vpisala drugi zaporedni poraz in prvič po kar dveh letih in 43 zaporednih tekmah izgubila na svojem stadionu.
2
7.8.2017
Dinamo iz Zagreba je na prvem večnem derbiju sezone na Hrvaškem zasluženo s 3:1 premagal Hajduk, ki je klecnil po dveh poznih Zagrebčanov v zgolj dveh minutah igre.