Uredništvo    30. marec 2014
Crvena zvezda zadela kar petkrat

Zvezda že enajstič zapored

Crvena zvezda vse bolj kaže obris ekipe, ki bi letos lahko prekinila vladavino Partizana. Varovanci Slaviše Stojanovića so pred svojimi navijači visoko s 5:1 odpravili Voždovac.
28.8.2017 | Evropske lige
Crvena zvezda nadaljuje z izjemno serijo zmag, ki so jo varovanci Slaviše Stojanovića dopolnili tudi ta konec tedna, ko so pred svojimi gledalci visoko 5:1 odpravili osmo uvrščeni Voždovac. Rdeče-beli so večino dela opravili v prvem polčasu, ko so z zadetki Nenada Milijaša, Abiole Daude, Darka Lazovića in Dragana Mrđe povedli s 4:0, v drugem delu pa je Mrđa dosegel še en gol in postavil končni izid tekme. Zvezda je zabeležila že enajsto zmago zapovrstjo in bo tudi ta konec tedna ohranila vodstvo na lestvici srbskega prvenstva, kjer ima trenutno s tekmo več – Partizan bo danes gostoval pri OFK iz Beograda –štiri točke prednosti.

"Odigrali smo dobro tekmo, veliko tekli in si tako pripravili veliko priložnosti ter dosegli veliko zadetkov. Zadovoljen sem z našo predstavo, ni mi pa všeč, da smo prejeli zadetek. Tega si ne smemo dovoliti ne glede na rezultat," je po tekmi povedal Stojanović, ki je na dobri poti, prekine kar šestletno vladavino Partizana v srbskem prvenstvu.

Dejan Kelhar in  Nejc Pečnik sta na obračunu proti Voždovcu sodelovala vseh devetdeset minut.