Slaviša Stojanović je zadovoljen. Crvena zvezda je v Sloveniji dobila vseh šest tekem. Danes so Zvezdaši premagali še visokoletečo Gorico.
Wenger: Bili smo borbeni in vz...
20.10.2017 | Evropske lige
Kirm se je vrnil v Domžale
19.10.2017 | Slovenski nogomet
Crvena zvezda je danes odigrala še šesto tekmo na pripravah v Sloveniji. Rdeče-beli so se pomerili z ambiciozno Gorico in jo premagali. Novogoriška vrsta je svojo kožo prodala malce dražje kot ostali slovenski predstavniki, ki so se udarili z Zvezdo, a na koncu vendarle klonila z 0:2.

Beograjčani so povedli v 22. minuti, ko je zadel kapetan Nenad Milijaš. Drugi gol pa je padel v 84. minuti, ko je zadel izkušeni Dragan Mrđa. Luigi Apolloni je na današnji tekmi priložnost ponudil številnim nogometašem.

Dejan Kelhar in Nejc Pečnik sta tekmo začela od prve minute, Pečnik pa je bil v 61. minuti zamenjan.

Postava Gorice: Cacchioli, Širok, Enow, Berardocco, Modolo, Jogan, Lapadula, Vicente, Coda, Misuraca, Finocchio. Klop: Štrukelj, Checcucchi, Gigli, Celcer, Favalli, Bazzoffia, Vanin, Mastriani, Boniperti, Vetrih, Bationo, Džuzdanoviuč, Rapaj, Amarachi, Danilevičius. Trener: Luigi Apolloni
Komentarji: 6
TB91 14.2.2014, 10:45 Prijavi komentar
Če tej igralci ne uspejo pri Gorici lahko končajo sanjat o kaki karieri v Italiji, tako da v njihov motiv ne gre dvomiti. Bolj je problem to, da je Vrtovec v slepi ulici že od poletja in dokler se ne najde nekdo ki ga bo javno izzval in pozval k odstopu teh cirkusov ne bo konec. Ne znam si predstavljat, da ne obstaja nek krog ljudi, ki bi predstavljal konkretno opozicijo sedanji garnituri. Me pa čudi, zakaj odlašajo in se ne oglasijo.
Maksi Lopez 13.2.2014, 13:09 Prijavi komentar
Ravnica; s'zi srcem igrajo tam oni na bazenu za gorico; tu pri nogometu imamo profesionalce; na koncu jih je potrebno plačat. V NG bi radi igrali nogomet domači - ok potegni pare ven in plačaj. Vsi bi se radi šlepali z občino, hitom...tujim denarjem. Žal tega ni več. Zato potegni ven 400.000 eur daj igrat tistega, ki meniš da igra z srcem, in plačaj ga...za s'zi srcem mu lahko daš stimulacijo dodatno.
Ravnica 13.2.2014, 12:35 Prijavi komentar
To ni Gorica to je Parma zbrana iz vseh vetrov, in še nemorejo parirati eni CZ. Prav zanima ali res igrajo z polno močjo in s srcem za Gorico.
Peppino Prisco fan 12.2.2014, 22:53 Prijavi komentar
cz začne čez 10 dni, naši čez 4 tedne. še kar vzpodbudno.
TB91 12.2.2014, 19:24 Prijavi komentar
Izenačena tekma, dokaj dinamična tudi s strani Gorice glede na to, da smo na polovici priprav. Malo se poznajo težke noge zlasti pri natančnosti podaj na sredini igrišča in pa neuigranost novincev z ostalo ekipo. Predvsem vratar Cacchioli se je izkazal z nekaj lepimi refleksnimi obrambami, Finocchio in Mastriani sta pokazala željo medtem ko ne morem mimo prvega gola, ki je bil podarjen po neumnosti enega izmed temnopoltih igralcev (zdi se mi da je bil Enow, ki mi nasploh deluje najšibkejši člen v celotnem kadru Gorice), ki kot zadnji igralec podari žogo za kontro Zvezde. Zvezda je šla ostreje v duele, kar kaže da so malenkost naprej v telesni pripravi, po igri pa daleč od tega da bi bili nadigrani, saj sta bili ekipi v polju enakovredni in si izmenjevali terensko premoč. Ko bodo noge manj težke in ko se bodo novinci malce bolje vklopili v sistem igre pričakujem dobre predstave. Jasno pa da se bo moralo delati tudi na realizaciji, ki nas je prevečkrat koštala dragocenih točk in če je danes ta še opravičljiva mora biti v prvenstvu drugače.
Liverbird1892 12.2.2014, 18:47 Prijavi komentar