Uredništvo    4. december 2013
Crvena zvezda in Partizan izpadla iz pokalnega tekmovanja

V polfinalu brez "večitih"

Crvena zvezda in Partizan sta družno sklenila z nastopi v srbskem pokalu. Zvezdo je v gosteh s 3:1 premagala Vojvodina, Partizan pa je padel pri Spartaku iz Subotice.
28.8.2017 | Evropske lige
Crvena zvezda in Partizan se bosta v preostanku letošnje sezone lahko v popolnosti osredotočila na predstave v domačem prvenstvu. Oba beograjska velikana sta namreč klavrno končala svojo pot v srbskem pokalu, ki se je za oba končala v četrtfinalu. Crvena zvezda je pred svojimi navijači z 1:3 klonila proti Vojvodini, ki je tako že četrtič zapored stadion Marakana zapustila neporažena. Enako zaušnico je prejel tudi Partizan, ki je v gosteh z 0:2 klonil proti Spartaku iz Subotice in prav tako zaključil pokalno tekmovanje.

V polfinale sta se poleg Vojvodine in Spartaka uvrstila še OFK iz Beograda in branilec naslova Jagodina.