Uredništvo    9. november 2014
Partizan je ušel na plus štiri

Pečnik se je posul s pepelom

Slovenski reprezentant Nejc Pečnik proti Čukaričkemu ni imel svojega dne, zato se je sam označil kot enega glavnih krivcev za to, da so rdeče-beli ostali brez zmage.
8.7.2017 | Evropske lige
V Srbiji se počasi in zanesljivo vzpostavlja stanje pred prihodom Slaviše Stojanovića. Crvena zvezda povečuje zaostanek za svojim večnim tekmecem Partizanom, ki je ta konec tedna izkoristil sobotni remi rdeče-belih in z zmago na čelu lestvice ušel za štiri točke.

Crvena zvezda je v soboto gostila Čukarički in se z gosti razšla brez zadetkov. Slovenski reprezentant Nejc Pečnik je v prvem polčasu zapravil nekaj lepih priložnosti, zato je po koncu tekme prevzel krivdo nase in se navijačem opravičil za neuspeh.

"Opravičujem se navijačem. Ta rezultat je res veliko razočaranje. Imel sem tri priložnosti, iz katerih nisem uspel zadeti in zato sem zagotovo eden glavnih krivcev za to, da nismo zmagali,"
je za klubsko spletno stran povedal Korošec, ki je sicer na igrišču preživel 73 minut.

Partizan je danes s hat-trickom prvega strelca prvenstva Petra Škuletića s 3:0 premagal Spartak iz Subotice, poseben slavljenec obračuna pa je bil legendarni kapetan Saša Ilić, ki je odigral že svojo 700. tekmo v črno-beli majici. Slovenski reprezentančni branilec Branko Ilić je ob novi zmagi Partizana odigral celo tekmo.